حسین کریمی اول: قهرمان مفلوک دیپلماسی دهان فروبند که نه تو و نه اربابان آمریکایی صهیونیستی ات بگفته سید مقاومت سیدحسن نصرالله ارزش بند کفش سردار دلها حاج قاسم سلیمانی مالک اشتر امام خامنه ای را ندارید.

به گزارش دانشجو سلام؛ حسین کریمی اول تحلیگر سیاسی استان گلستان در یادداشت اخیر خود نوشت: قهرمان مفلوک دیپلماسی دهان فروبند که نه تو و نه اربابان آمریکایی صهیونیستی ات بگفته سید مقاومت سیدحسن نصرالله ارزش بند کفش سردار دلها حاج قاسم سلیمانی مالک اشتر امام خامنه ای را ندارید.

نوار صوتی لو رفته ظریف خائن در خصوص اقدامات حاج قاسم در جبهه مقاومت افشا کننده ماهیت لیبرالهای غرب پرست هست که حاضرند برای خوش خدمتی به جنتلمن های قاتل فرودگاه بغداد بهترین اسطوره دفاع از ملت های مظلوم غرب آسیا و انقلاب اسلامی را زیر سوال ببرند؟!!.

اما این خیانتکار و سایر مزدوران بدانند خون پاک و به ناحق ریخته حاج قاسم و یارانش گلو آنها را خواهد گرفت و در زمانی نه چندان دور انتقام الهی این دون صفتان را رسوا خواهد نمود.

البته سیستم های امنیتی مومن به انقلاب اسلامی در این مدت باقی مانده از دولت لیبرال مراقبت بیشتری نمایند تا بعضی از خائنین همچون بنی صدر و رجوی با آرایش زنانه از کشور خارج نشوند و از دست عدالت نگریزند.

 

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید