خشت اول گر نهد معمار کج تا ثریا می رود دیوار کج

باید دهان صائب تبریزی را پر از در و گهر کرد به خاطر این مصرع زیبایش چرا که مردم گلستان این روزها به خوبی واقعیت آن را با عمق جانشان درک می کنند.

به گزارش دانشجوسلام؛ خشت کجی در یکی از مهمترین و حساسترین معاونتهای استانداری گلستان که اتفاقا خود این استان هم به لحاظ تنوع قومیتی و مذهبی و وجود احزاب سیاسی از حساسیت بالایی برخوردار است بنا نهاده شده است.

عبدالرضا چراغعلی معاون سیاسی امنیتی گلستان که نه از سیاست و نه از امنیت سر در می اورد و شاید تنها به خاطر برخی ملاحظات و سفارشات بدون داشتن کمترین سابقه ای در این حوزه به این پست مهم گمارده شده است.

او که قرار است ،در پایان سال جاری، انتخابات مجلس را در استان برگزار کند در افاضاتی جدید در اولین همایش فرمانداران و معاونان سیاسی امنیتی جریان رقیب خود که موسوم به طیف اصولگرایی است را به یکه تازی در این عرصه متهم کرد و در اقدامی جانبدارانه از دو جریان اصلاح طلب و اعتدالگرا خواست تا در انتخابات حضور پرشور داشته باشند نگاهی که برای مدیر سیاسی امنیتی کشور خطرناک و باعث از بین رفتن اعتماد عمومی می شود

صرف نظر از اینکه وی از چه جریانی دفاع و یا انتقاد کرده این نگاه حزبی و یکجانبه برای کسی که در مسند مجری انتخابات استان است چه پیغامی را می تواند به جامعه مخابره کند؟!

اینکه 9ماه مانده به انتخابات با حرفهای نسنجیده عملا جریانی را به باد انتقاد بگیرد و به یک تازی در عرصه سیاسی محکوم کند چه معنایی می تواند داشته باشد؟! و حال آنکه که همه می دانند در استان ما هم نمایندگان مجلس و هم مدیران دولتی از طیف اقای معاون هستند.

جناب معاون تریبونها و رسانه های منتقدین و موافقین را بررسی کند و ببیند چه کسی اتفاقا بیشترین تریبون دولتی را در اختیار دارد!

اگر کسی در مقام معاون سیاسی امنیتی در مواردی مانند آنچه در پرونده تجاوز به عنفی که در حیطه وظایفش نیست اظهار نظر می کند و یا این چنین در مورد حضور گروه های سیاسی در عرصه انتخابات حرف می زند  تنها به این دلیل است که این فرد بر سرجای واقعی اش نیست و برای آن مسندی که آن را تصاحب کرده ساخته نشده است!

این نکته قبلا در یادداشت جناب دکتر بیارجمندی یکی از فرهیختگان استان خطاب به استاندار محترم آمده بود که جناب حق شناس برای اینکه در بحث امنیتی و سیاسی در مقاطع گوناکون بتواند تصمیمات درستی را اتخاذ کند نیازمند فردی است که در این حوزه متخصص باشد تا کمک کار بالاترین مقام سیاسی استان باشد نه آنکه خود هر روز حاشیه جدیدی بسازد و نمک بر زخم این مردم خسته از سیاست زدگی بپاشد! امید است استاندار محترم به آن توجه کند.

هاشمی

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018