کارشناس مسائل سیاسی در یادداشتی به انتقاد از  رفتارهای دوگانه اپوزیسیونی مسئولین جمهوری اسلامی از جمله محمود احمدی نژاد بعد از اتمام مسئولیتشان پرداخت.

به گزارش دانشجو سلام؛ میثم زنگانه یاداداشت خود را با آیه کریمه " وَ مِنَ النَّاسِ مَنْ يَعْبُدُ اللَّهَ عَلى حَرْفٍ فَإِنْ أَصابَهُ خَيْرٌ اطْمَأَنَّ بِهِ وَ إِنْ أَصابَتْهُ فِتْنَةٌ انْقَلَبَ عَلى وَجْهِهِ خَسِرَ الدُّنْيا وَ الْآخِرَةَ ذلِكَ هُوَ الْخُسْرانُ الْمُبينُ . و از مردم کسی است که خدا را به زبان می‌پرستد. هرگاه خیری به او رسد اطمینان می کند و اگر فتنه و آزمونی به او رسد، رو بگرداند. چنین کسی در دنیا و آخرت زیانکار است" آغاز کرد و در ادامه آورده است:

«دکتر محمود احمدی نژاد» ریاست دو دوره دولت جمهوری اسلامی بر اساس قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و با تکیه به ساز و کار کنونی رئیس جمهور بود، بر اساس همین قانون  از همه جور احترام و اختیار قانونی برخوردار بود و در حوزه خودش فعال ما یشاء بود، اما حالا به بهانه سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب، دست در جیبش کرده فهرست بلند بالایی را ظاهرا در راستای آن فرمایشات و در واقع برای نیل به آرزوهای خودش منتشر کرده است!

نامه وی در ظاهرخواسته های مردم است، اما او بدنبالکلمه حقی است که از آن اراده باطل دارد!

قانون اساسی محترم است فقط تا زمانی که او در  مصدر امر باشد!

دستگاه قضا محترم است،اما اگر دوستان و یاران احضار و محاکمه شوند، باید رئیس قوه قضاییه برکنار شود و همه زندانیان آزاد شوند! 

نظارت شورای نگهبان وقتی او تایید صلاحیت شد خوب بود ولی امروز ضد آزادی انتخابات است و بایدملغی شود!

رای مردم محترم است و دَم زدن از آن مُد است ولی همزمان حکم به انتخابات زود هنگام مجلس و ریاست جمهوری داده می شود !

و... همه اینها هنوز کم است وباید خود قانون اساسی هم تغییر کند!

رهبر انقلاب روز 29 بهمن این روز را پیش بینی کرد که فرمود انقلابی گری در چارچوب همین نظام معنی دارد و لا غیر.

اگر کسی آرزوی پادشاهی و بازگشت به دوران قبل از جمهوری دارد، نباید ژست انقلابی گری و اصلاح جویی بگیرد.

فتنه گران عوض شده اند یا احمدی نژاد؟!

احمدی نژاد و حلقه انحرافی امروز در همان تناقضی دست و پا می زنند که زمانی طلحه و زبیر دست و پا زدند و تا قعر فلاکت پیش رفتند. انحرافی ها همان دعاوی را علیه نظام و رهبری مطرح می کنند که مورد به مورد توسط فتنه گران و اشرافیت شورشی سال 88 مطرح شد.

طلحه و زبیر در حالی با اشرافیت اموی نظیر مروان بن حکم و ولید علیه امیر مومنان (ع) هم داستان و هم ادعا شدند، که زمانی با همان ها درگیر بودند و آنها را اشراف زیاده طلب و مفسد می دانستند! اما به چند ماه نکشید که در شورش علیه امیر مومنان با همان جماعت مفسد هم اردوگاه شدند و ادبیاتشان یکی شد! دیگر مهم نبود آنها همان غارتگران بیت المال هستند که علیه شان شوریدند. چرا؟ چون خودشان هم می خواستند دربیت المال دست ببرند.

آیا فتنه گران مفسد و خائن به کشور و نظام عوض شده اند یا حلقه انحرافی (بانی فساد 3 هزار میلیاردی) در انحطاط و ارتجاع دست و پا می زند که ادبیات هر دو طیف در شبهه افکنی علیه نظام، یکی شده است؟! احمدی نژاد که زمانی با هاشمی در حد مقاتله سر ستیز داشتند، در کدام فرآیند تغییر، برای جنجال مشترک علیه رد صلاحیت در انتخابات سال 92 پیغام ائتلاف و همکاری داد؟!

 او که 8 سال با رئیس قوه قضائیه همکاری داشت و سر سوزنی ایراد نمی دید، چگونه شد که پس از رسیدگی قضایی به پرونده تخلفات مالی و مدیریتی و امنیتی برخی اعضای فرقه انحرافی، ناگهان 180 درجه تغییر موضع داده و مانند سازمان منافقین و سلطنت طلبان به دستگاه قضایی حمله می کند؟

*بدتر از همه اینکه باید پرسید کدام سقوط روحی باعث شده با ادبیاتی منافقانه با رهبر انقلاب و جریان حزب اللهی رو به رو شود؛ ادای خیر خواهی دربیاورد و هیزم کش دون پایه ضد انقلاب شود؛ دفاع مظلومانه مدافعان حرم را در برخی محافل زیر سوال ببرد اما در یادواره شهدای مدافع حرم، خود را حامی راه و مرام آنان نشان بدهد؟ منطق نعل وارونه طلبکاری به جای پاسخگویی و عذرخواهی درباره ضعف های کارنامه مدیریتی اش از کجا ناشی می شود؟

آخر این خط کجاست؟ ...

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018