پس از ابلاغ حکم ابقاء ریاست دانشگاه توسط وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری، رییس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی از همکاران دانشگاهی، اساتید، کارمندان و دانشجویان، سپاسگزاری کرد.

به گزارش دانشجوسلام؛ رییس دانشگاه در این پیام خطاب به دانشگاهیان آورده است: تقدیر الهی چنین مقرر کرد که اینجانب در مسئولیت خطیر خدمتگزاری به خانواده دانشگاه ادامه خدمت بدهم.

لازم می دانم از این که مجددا مورد اعتماد مقام عالی وزارت قرار گرفته ام از این حسن اعتماد کمال سپاسگزاری و امتنان را داشته باشم. همچنین لازم می دانم از حمایت ها و پشتیبانی های کلیه همکاران تشکر و قدردانی خود را اعلام نمایم.

حمایت ها و همراهی شما عزیزان در طی چهار سال گذشته باعث شد تا با کمک یکدیگر بتوانیم توسعه و پیشرفت دانشگاه را شتاب بخشیده و به مدد همدلی و صمیمیت و تعصب و حمیت سازمانی بر بسیاری از مشکلات فائق آییم. امروز نیز دانشگاه برای پیشرفت بیشتر نیازمند یاری و همدلی تک تک شما بزرگواران است.

وی در ادامه افزود: همدلی، آرامش و صمیمیت خانوداه بزرگ دانشگاه یک اصل مهم و اساسی در پیشرفت دانشگاه می باشد. براین اساس اینجانب دست یاری به سوی تک تک شما عزیزان دراز کرده و امیدوارم با تداوم همکاری و تلاش بیشتر بتوانیم قله های پیشرفت را یکی پس از دیگری فتح نماییم.

جامعه امروز ما بیشتر از هر زمانی نیازمند وحدت و همدلی و تلاش و سازندگی است و دانشگاه ها در این مسیر نقش بسیار موثر و تاثیر گذار خواهند داشت. تربیت نسل جوان و آینده ساز جامعه در دانشگاه و با روحیه سازندگی، تلاش وحدت و کار جهادی نوید بخش آینده درخشان خواهد بود. رسیدن به هدف دانشگاه کارآفرین که از مهمترین سیاستهای دولت تدبیر و امید و مقام عالی وزارت است نیازمند عزم جدی و تلاش مضاعف همه شما عزیزان می باشد.

دکتر نجفی نژاد در پایان آروزی سلامتی، سربلندی و موفقیت همگان را از خداوند متعال خاطرنشان کرد: اینجانب نیز به عنوان خدمتگزار خانواده بزرگ دانشگاه برخود لازم می دانم که همه تلاش و همت خود را صرف پیشبرد امور دانشگاه نمایم، از همفکری و مشارکت همگان در اداره بهتر امور دانشگاه بهره ببرم و در جهت ارتقای سطح علمی، فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تلاش نمایم.

یقین دارم با کمک یکدیگر خواهیم توانست تا برهمه مشکلات فائق آمده و الگوی عملی از وحدت، همدلی، تلاش و سازندگی ارائه نماییم.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018