مسئول بسیج دانشجویی دانشگاههای گرگان و آق قلا به فتنه گران و حامیان بی خرد و لجوج آنان در داخل و خارج بویژه در دانشگاه ها هشدار داد که حامیان این لکه ننگ در این کشور جایی نخواهند داشت.

به گزارش دانشجو سلام؛ میلاد خواجه در یادداشت انتقادی خود نسبت به رفتار برخیعناصر در جامعه و خصوصا دانشگاهها در باره تطهیر عناصر فتنه آورده است:

بسم ا...الرحمن الرحیم

انقلاب اسلامی امروز همچون گذشته نیاز به پرورش نیروهایی در طراز شهیدانی چون چمران و احمدی روشن ها دارد و لازمه این پرورش یافتن ها سلامت محیط دانشگاه هایی است که در کنار تحصیل، تقوا و بصیرت نیز جزء اصلی ان باشد.

امروز دانشگاه ها به عنوان سنگر علم و دانش نیازمند مدیران انقلابی که در جایگاه فرماندهی قرار گرفته می باشد.

دانشگاه هایی که ریاست آن دلدادگی به غرب و ترس از قدرتهای امپریالیسم جهانی دارد نمی تواند هرگز پرورش دهنده نیروهای متعهد و در طراز انقلاب اسلامی باشد.

امروز باید توجه داشت که سکان دانشگاه ها به دست خود فروخته ها نیفتد.

متاسفانه شاهد آن هستیم که برخی از روسای دانشگاه های استان ما به جای پرداختن به رسالت اصلی خود به سیاسی کاری به دور از تقوا روی می اورند.

به جای پیگیری اهداف عالیه انقلاب اسلامی، گاها با تیشه جهل و نادانی به جان درخت تنومند  انقلاب  که با  خونهای پاک شهیدان ابیاری شده افتاده اند،که البته در طول تاریخ انقلاب بوده اند افرادی که پیاده نظام معاندان داخلی و بیرونی انقلاب اسلامی بوده اند و از هیچ عنصری برای ریشه کن کردن انقلاب کوتاهی نکردند اما عنایات ویژه حضرت بقیه ا...الاعظم (عج) که در رهنمودهای  حضرت امام خمینی (ره) و حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) تبلور می کند موجب شد تا امروز این همه توطئه و فتنه ره به جایی نبرده است

در آستانه یوم ا... نه دی، ان روز حماسی که دوباره عنایات خداوند و حقانیت این انقلاب به سمع و نظر دوستان و دشمنان رسید،باید به فتنه گران و حامیان بی خرد و لجوج آنان در داخل و خارج بویژه در دانشگاه ها هشدار داد که حامیان این لکه ننگ در این کشور جایی نخواهند داشت.

به آنانی که در دانشگاه ها پیگیر تطهیر کردن چهره سران فتنه هستند هشدار می دهیم دانشگاه جای ناپاکان نیست و اگر بخواهند ادامه بدهند سیلی محکمی از بچه های انقلابی خواهند خورد.

ما چون امام خود بر مساله فتنه حساسیم و با آنانی که از روی عناد می خواهند این حساسیت را ندیده بگیرند لحظه ای سر سازش نخواهیم داشت زیرا که سازش با این افراد خیانت به خون شهیدان است.

مسئولین محترم به جای پیگیری رفع حصر خائنین که برای نظام،انقلاب و مردم هزینه داشته اند به فکر وضعیت اقتصاد ملت باشند.

از روسای محترم دانشگاه ها هم می خواهیم از ورود منتسبین به فتنه به دانشگاه ها جلوگیری و موضع مناسبی با فتنه و فتنه گران داشته باشند.

آرزو می کنم که پرچم این انقلاب با دستان امام خامنه ای (مد ظله ) عزیز به دست حضرت بقیه ا... الاعظم (عج) برسد.

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018