دبیر انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی گلستان به کار گیری نیروهای اصلاح طلب در مدیریتهای وزرارتخانه مربوطه را خواسته اصلی کسانی که به دولت تدبیر و امید رای داده اند خواند.

به گزارش دانشجو سلام؛ حسین صادقلو در یادداشتی خطاب به رییس جمهور به بیان انتظارات از عملکرد وزیر علوم در دولت جدید پرداخت.

در یادداشت وی آمده است: چگونگی عملکرد «دکتر غلامی» مسیر جامعه دانشگاهی و تشکلهای دانشجویی وزارت علوم را برای انتخابات 1400 مشخص خواهد نمود.

همه ما می دانیم که در دولت برخی از اصلاح طلبانی که به کار گرفته شدند،آرمان های اصلاح طلبانه خود را در اثر فشارها و در بعضی موارد ضعف شخصی خود، کنار گذاشته اند.

در مجلس نیز فراکسیون امید،که نه تنها رای اعتماد به گزینه های کارآمد و اصلاح طلب(بی طرف) را نتوانست رقم بزند بلکه رای عدم اعتماد به گزینه های غیراصلاح طلب و ناکارآمد را هم نتوانستد مدیریت کنند .

متاسفانه آنچه بنظر می رسد ، دولت و مجلس رویه ای رو به عقب را در پیش گرفته است!

تنها مزیت حضور یک وزیر اصولگرا در دولت این است که ، خطاهای این فرد را به نام اصلاح طلبی نخواهند نوشت و موجب دلسردی بدنه اجتماعی نخواهد شد و به راحتی می توان با صدایی رسا او را نقد کرد و از آرمانهای اصلاح طلبی گفت و مطمعن باشید که این نقدهای سازنده و روحیه ی اصلاح گری از عوامل زمینه ساز رشد و ترقی و توسعه یک جامعه است.

ما دانشجویان هنوز هم به این جمله باور داریم که امید ؛ بذر هویت ماست.

جناب دکتر روحانی؛

امیدوارم حضرتعالی با جناب «دکتر غلامی» در مورد استفاده از نیروی های اصلاح طلب و کارآمد که از این کورس جا مانده اند در سمت های حساس و کلیدی وزارتخانه و نیروی های ستادی و روسای دانشگاه ها اتمام حجت کرده باشید!

چرا که این 4 سال پایانی دولت تدبیر و امید را جامعه دانشگاهی و تشکلهای دانشجویی و دانشجویان که از اثرگذارترین نیروهای بالقوه و بالفعل ایران اسلامی اند،بتوانند با خاطره ای خوش از اقدامات و عملکرد وزیر مربوطه برای انتخابات سال 1400 آماده شوند و این مسیر را به درستی و به حق ادامه دهند.

 و من الله توفیق

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018