رئیس جمهور  محترم ! بهتر نیست به گذشته کاری خود و سخنرانی هایتان در چند سال اخیر  و وعده و عید های دروغین خود مراجعه کنید بلکه شما هم مجبور شوید همچون یارهمیشه خندانتان آقای دکتر ظریف از مردم عذرخواهی کنید.

 به گزارش  خبرنگار «دانشجو سلام » امیر حسین مسعودی دانشجوی فعال  سیاسی  در یادداشتی انتقادی  نسبت به عملکرد دولت و تحقق نیافتن وعده های داده شده  از رییس جمهور خواست تا با عمل به نصایح دلسوزانه مقام معظم رهبری اشتباهات گذشته را تکرار نکنند و در صدد حل مشکلات مردم برایند

به نام خدا

نامه ای سرگشاده می نویسم خطاب به رئیس جمهور محترم جناب آقای دکتر روحانی، می نویسم برای آن مرد صد روزه ای که به ما یاد داد صد روز یعنی صد دروغ،برای آن مرد با سواد از قدیم به دنیا رسیده که با آمدنش ما جوانان را افرادی بی سواد و تازه به دنیا رسیده خطاب کرد.

آقای دکتر روحانی از محضر شما که پرچم دار سواد هستید چندی سوال دارم:

سوال اول: خم شدن کمر خودت و دولت درمقابل آمریکا به چه قیمت بود ؟ به قیمت خون شهیدان ویا به قیمت اشک های مادر آن شهید که هنوزم که هنوزه درب خانه اش را به امید آمدن پسرش نبسته است . آقای دکتراین خون ها و اشک هارا چند فروختیند؟؟؟

سوال دوم:حضرتعالی در سال 1392 علت افزایش نرخ دلار در دولت نهم را عدم مشورت،خودشیفتگی،عدم استفاده ی درست از ابزار علمی برای اداره کشور،بی ثباتی ها و عدم مدیریت اعلام نمودید ،آقای رئیس جمهور حال حضرتعالی مشورت درست داشتیند، شما از ابزار علمی به نحو احسنت استفاده کردید، شما خودشیفتگی را کنار گذاشتید، شما اداره کشور را را به بهترین نحو انجام دادین که مجددا دلار دچار افزایش نرخ چشمگیری شده است.

آقای رئیس جمهور بهتر نیست به گذشته کاری خود و سخنرانی هایتان در چند سال اخیر  و وعده و و عید های دروغین خود مراجعه کنید بلکه شما هم مجبور شوید همچون یارهمیشه خندانتان آقای دکتر ظریف از مردم عذرخواهی کنید.

البته دگر چه فایده ای عزت برمی گردد،آیا تمسخرهای صورت گرفته توسط دولت آمریکا و دولت های اروپایی از تاریخ حذف می شود.

آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری  من هرچند که بیسوادم ولی به عنوان عضوی از این جامعه به شما نکاتی گوش زد می کنم و امید وارم این بار در تذکرات منتقدینتان تاملی داشته باشید:

نکته اول: فرزند بزرگ خانواده باید همیشه کارهای مهم و موثر خود را با پدر خانواده در میان بگذارد و به راهکارهای پدر خانواده احترام گذاشته و آنها را عملی کند ولی شما خظا کردید و نه تنها به بپیشنهادات رهبری گوش نکردید بلکه دقیقا گاهی عکس آن را انجام دادید .

نکته دوم: عمر ریاست جمهوریتان رو به پایان است و به جای اینکه برای زنده ماندنتان در باتلاق عملکردهای منفی خود و دولتتان دست و پنجه نرم کنید ،باید آرامش خود را حفظ کنید تا در این اواخر عمری بلکه شما را  خندان مشاهده کنیم که مطمعنا مشاهده شما در سال آینده به عنوان رئیس جمهور جزء محالات است.

نکته سوم:برادر بزرگتر من دچار خطای بزرگی شدید  که ما جوانان را بی سواد و تازه بدنیا رسیده خطاب کردید ،بلکه بی سواد و تازه بدنیا رسیده آن افرادی بودند که حنابعالی تمام وقت و با تمام وجود، به خاطرشان تمام سرمایه و انرژی ملت را زیر پا گذاشتید تا با آنها مذاکره کنید که آخر هم

مذاکره کردید و نتیجه اش جز به مزایده گذاشتن دولتتان چیز دیگری نبود.

نکته چهارم و آخر: حواستان باشد که این بار در قالب انتقاد با شما سخن گفتم ولی اگر این انتقاد به دفعه بعدی کشیده شود دست به گفتن نا گفته هایی میزنم که مطعنا با شنیدنش در این چند روز باقی مانده به فوت ریاست جمهوریتان ،قبل از موعد به درجه عالی وفات ریاست جمهوری خواهید برسید.

                                                                                                   والسلام

                                                                               جوان دولت ناجوان مردانان امیرحسین مسعودی

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

دلیل ضعف روحیه مطالبه گری و مسئولیت پذیری جنبش های دانشجویی چیست؟

نبود گفتمان اثرگذار جنبش دانشجویی - 50%
سیاست‌زدگی دانشگاه‌ها - 25%
بی‌آرمانی جنبش دانشجویی - 0%
سایر موارد - 25%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: می 7, 2018