حماسه عظیم 9دی را رقم زدند و به دشمنان داخلی و خارجی  انقلاب اسلامی ثابت کردند که بیشتر از خواصِ بی بصیرت پای بندِ وصایای امام راحل هستند و همیشه پشتیبان ولایت فقیه خواهند بود.

 به گزارش خبرنگار« دانشجو سلام» در آستانه یوم الله 9 دی ، شورای تببین مواضع بسیج دانشجویی استان گلستان با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت این روز مهم که  نماد دفاع همه جانبه ملت ایران از نظام و ولایت مطلقه فقیه بوده است  از تمامی مسئولین خواست تا با محکوم کردن فتنه گران  موضع شفاف خود را در قبال آنان نشان دهند.

متن بیانیه به شرح ذیل می باشد:

َاتَّقوا فِتنَةً لا تُصيبَنَّ الَّذينَ ظَلَموا مِنكُم خاصَّةً  وَاعلَموا أَنَّ اللَّهَ شَديدُ العِقابِو از فتنه‌ای بپرهیزید که تنها به ستمکاران شما نمی‌رسد؛ (بلکه همه را فرا خواهد گرفت؛ چرا که دیگران سکوت اختیار کردند.) و بدانید خداوند کیفر شدید دارد .!

"سوره مبارکه الأنفال آیه ۲۵"

بسم الله الرحمن الرحیم

حمد و سپاس خداوندی را که نعمت اندیشه را به ادمی ارزانی داشت تا انسان بصیر باشد و آگاه . سلام به پیشگاه امام عصر(عج) و درود به بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و جانشین بر حقش امام خامنه ای که ملت عزیز ایران همیشه با تدابیر حکیمانه ایشان تمامی فتنه ها و بحران ها را در نطفه خفه کردند

وقتی صفحات تقویم 38 ساله انقلاب اسلامی ایران را ورق می زنیم روزهایی را مشاهده می کنیم که در میان آن ها نقش یوم الله 9دی 1388 در استمرار جمهوری اسلامی قابل امحا نیست ، دشمن قسم خورده ایران اسلامی همیشه به دنبال متزلزل کردن پایه های نظام مقدس آن بوده و هست ، فتنه 88از آخرین نقشه های شوم و کثیف دشمن بود که با فریب فتنه گران داخلی و وادادگی شان ، هم به دشمن امید دادند و هم تیشه به ریشه نظام مقدس جمهوری اسلامی زدند . نگاه تمام دنیا به سمت آمارِ آراءِ صندوق های انتخابات ریاست جمهوری بود که مشارکت 85% مردم همیشه در صحنه به تنهایی تجدید میثاقشان با جمهوری اسلامی را نشان داده که خود میخواستند سرنوشت کشور را تعیین کنند و بدون توجه به تبلیغات شبکه های خارجی با حضور پرشور یکبار دیگر طعم شکست را به دشمنان چشاندند ،اینجا بود که دشمن شیطان صفت که راه چاره ای نیافت ، با پیش کشیدن تقلب در شمارش آرا حربه ای دیگر به ملت مسلمان و نظام مقدس اسلامی رواداشت ، که این حیله  با چراغ سبز فتنه گران داخلی 8ماه اوضاع کشور را نابسامان کرد تا اینکه در ادامه ی بی اعتمادی به مسئولین،آشوب های خیابانی،زیر سوال بردن نظام ، اوج وقاحت را در هتک حرمت عزای حسینی به نمایش گذاشتند که مردم سرافراز ایران عزیز بار دیگر تهدید معاندان و مغرضان نظام را به فرصت تبدیل کرده ، قبل از شنیدن هل من ناصرِ حسینِ زمان خویش ، ندای لبیک سر دادند ، حماسه عظیم 9دی را رقم زدند و به دشمنان داخلی و خارجی  انقلاب اسلامی ثابت کردند که بیشتر از خواصِ بی بصیرت پای بندِ وصایای امام راحل هستند و همیشه پشتیبان ولایت فقیه خواهند بود.

کشاندن ایران به پای میز مذاکره و تحریم های گوناگون خود از آسیب های فتنه 88 بود زیرا که  دشمن فهمید راه نفوذی وجود دارد که بتواند بدان امید داشته باشد.

با وجود اینکه برخی خواص در داخل خیانت کرده و متعاقبا نظام آسیب های جبران ناپذیری را متحمل شد اما باید گفت که نکات مثبتی هم وجود داشت که نمیشود از آنها چشم پوشی کرد ، ازجمله اثبات ولایت مداری امت مسلمان ایران،پیاده شدن عده ای در این پیچ تاریخی که همسو با نظام حرکت نمی کردند و البته پیوستن عده ای دیگر به این مسیر!

لذا شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گلستان به نمایندگی از نهاد بسیج دانشجویی ضمن تبریک و گرامی داشت این روز بزرگ و دعوت از همه  آحاد ملت ایران ، تجدید بیعت خود را با امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب اعلام می دارد و قسم یاد می کند که در همه جبهه های سیاسی ،فرهنگی ، اقتصادی و... تا پای جان خواهد ایستاد و همچنین از مسئولین محترم می خواهیم که در قدم اول  موضع خود را نسبت به فتنه88 که به فرموده رهبری عزیز حادثه کوچکی نبود مشخص کنند سپس دست از پروژه تطهیر سازی سران فتنه بردارند و با اتحاد و همدلی به سامان دادن اوضاع ایران اسلامی بپردازند  و با توجه به منویات رهبر عظیم الشأن انقلاب در راه اعتلای پرچم حکومت جهانی گام بردارند.

مکرو و مکرالله والله خیرالماکرین

ال عمران 54

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گلستان

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

دلیل ضعف روحیه مطالبه گری و مسئولیت پذیری جنبش های دانشجویی چیست؟

نبود گفتمان اثرگذار جنبش دانشجویی - 50%
سیاست‌زدگی دانشگاه‌ها - 25%
بی‌آرمانی جنبش دانشجویی - 0%
سایر موارد - 25%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: می 7, 2018