یکی از شاخصه‌های ولایتمداری و قبول ولایت را در این است که مطالبی که رهبر معظم انقلاب با تأکید قبول دارند، آن را قبول کنند، به عنوان مثال در مورد فتنه بعضی اینطور شمرده بودند که رهبر انقلاب بیش از 200 مورد راجع به آن صحبت کردند و فرمودند که فتنه خط قرمز است.

 به گزارش خبر نگار «دانشجو سلام » میثم زنگانه ،معاون سیاسی بسیج دانشجویی گلستان در بیانیه  ای اجریان فتنه و حامیان آنان  را محکوم کرد و از مسئولین دولتی خواست تا موضع شفاف و صریح خود را در محکومیت آن اعلام نمایند

متن بیانیه به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی

    "   وای بر آن دسته ای که هنوز امام زمان خود را نشناخته اند؛ و دچار نفاق هستند و محبوبیت مردمی در دنیا را به رضایت خدا و ولی خدا  ترجیح داده اند و هنوز هم در طریق نفاق و جهالت مانده اند. " قال رسول ا..." من مات و لم یعرف امام زمانه فقد مات میته جاهلیه "

               اگر همه دشمنان خدا با تمام توان و قدرت وارد صحنه شوند باز هم ملت ايران ايستادگي مي‌كنند و در مقابل جبهه دشمنان خدا ٰ متحد خواهند شد.حماسه 9 دي ثابت كرد كه جهت و تفكر مردم تبلور دين در شخصيت ولايت است، افرادي كه در كشور به دنبال اين فرضيه غلط هستند كه ولايت را از دين جدا كنند بايد بدانند جهت و فكر مردم دين و ولايت فقيه است. و ملت ايران در حماسه 9 دي بار ديگر بر ولايتمداري و صيانت از دستاوردهاي انقلاب اسلامي مهر تاييد زدند.شعار نه غزه، نه لبنان، شعار علیه مقدسات اسلام، جسارت به امام رحمة‌اله علیه، شکستن شیشه‌های خانه مردم و آتش زدن‌ها، و درگیری‌های شبیه انقلاب‌های رنگی غربی و بی‌توجهی به همه قوانین و مقررات، و بالاتر از همه حرکات ضدعاشورایی فتنه گران در روز عاشورا مردم را بیدار کرد. رهنمود‌های ولی امر مسلمین درباره فتنه و روشنگری‌ها و مشاهده اعمال و رفتار این جریان، مردم را در اعتقاد خویش راسخ کرد که ماورای انتخابات برنامه‌ای علیه نظام و استقلال و جمهوری اسلامی و اصول اسلامی به ویژه اصل ولایت فقیه در کار اجراست.

مردم بصیرٰ انقلابی و متشرع  اصل فتنه را که در فضای غبار‌آلود ایجاد شده برای عدم شناخت صحیح فتنه، شناختند و متوجه شدند که باید با تدبیر و قاطعیت وارد صحنه شوند به گونه‌ای که همه امید‌های کاذب دشمنان را به باد دهند قانون‌شکنان فتنه‌گر را به جای خود بنشانند، و آنها را مایوس شدند. مردم متوجه شدند که دشمن می‌خواهد در بین آنها شکاف بیندازد. عده‌ای طرفدار این و عده‌ای طرفدار آن، و درگیری‌ها به تضعیف نظام بینجامد از این رو پس از انتخاب آگاهانه و آزادانه و روشنگرانه خویش، با قاطعیت در نهم دی به صحنه آمدند و باز دو رکن انقلاب و نظام اسلامی یعنی جمهوریت مردم و اسلامیت عاشورایی قاطعانه به همه بازی‌های سیاسی و توطئه‌ها پایان داد و در روز نهم دی حضور میلیون مردم در سراسر کشور، اثبات کرد که ایران بیشه شیرمردان و شیرزنان عاشورایی حسینی است و فتنه شکست خورد و دیک‌ چنی طبق اطلاعات واصله توبیخ گردید. کارگردانان مفتون و بازی‌خورده فتنه 88، یعنی آنان «اصحاب فتنه». جرائم آنها کاملا مشخص است و در صورت محاکمه بر اساس این جرایم، مجازات آنها کمتر از اعدام نیست و این را هر حقوقدان و قاضی می‌داند.

آنچه مهم است این است که امروز کسی را که دولت برای مجلس و نمایندگان ملت برای وزارت معرفی می‌کند، در برابر این سوال قرار می‌گیرد که موضع او در مقابل فتنه و سران فته و ساکتین فتنه چیست؟

اگر آنها در این آزمون موفق نشوند و نخواهند با کنایه و اشاره از کنار آن بگذرند تشخیص داده می‌شود که آنها در امتحان فتنه رفوزه شده‌اند! فتنه 88، موجب شده که در سایه روشنگری‌های منطقی و مستدل، بیداری ملت به ویژه نسل جوان ما روز به روز افزایش یابد و این همان روشی است که رهبر اندیشمند فرموده‌اند. «فتنه‌ها را باید با روشنگری‌ خاموش کرد زیرا هرجا روشنگری باشد دست فتنه‌انگیز کوتاه می‌شود».

اکنون مدارای با محبین فتنه گران، موجب شده است که در مناظره‌ها و میزگرد‌ها، سخنان طرفدارانشان مطرح شود و چون با همه ارزش‌ها و اصول نظام و اصول استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی مغایرت دارد سخنان آنها بی‌اعتبار می‌شود و مردم به ویژه نسل جوان در دانشگاه‌ها، بیشتر و بهتر با حقایقی روبرو شده و انتخاب آگاهانه آنها صحیح‌تر انجام می‌گیرد. این همان روش مدبرانه نظام جمهوری اسلامی و اصل ولایت فقیه است که با بیداری و آگاهی مردم و شناخت صحیح، فتنه‌های بنی‌صدر و لیبرال‌ها، و منافقین و کمونیست‌ها، و التقاطی‌ها و انحرافی‌ها را به بن‌بست می‌برند و حضور سیل‌آسای ملت و بیداری یافته‌ها، جریان‌های انحرافی و وابسته، و یا التقاطی را منزوی می‌نماید؛ برنامه‌ای که حضرت موسی (ع) درباره سامری انجام داد.

یکی از شاخصه‌های ولایتمداری و قبول ولایت را در این می‌دانیم که مطالبی که رهبر با تأکید قبول دارند، آن را قبول کنند، به عنوان مثال در مورد فتنه بعضی اینطور شمرده بودند که رهبر انقلاب بیش از 200 مورد راجع به آن صحبت کردند و فرمودند که فتنه خط قرمز است. البته آن را به معیار می‌گذاریم و می‌گوییم که عده‌ای در طول این مدت چقدر درباره فتنه حرف زده‌اند و آن را محکوم کردند؟ چند کلمه در این رابطه گفتند؟ آیا اینها می‌توانند ادعای ولایتمداری کنند»؟! ؛ ادعای ولایتمداری کسانی که در مقابل فتنه 88 ساکت بوده و علیه آن موضعی نگرفته‌اند، قابل قبول نیست.ساکتین فتنه را به دو گروه می‌توان تقسیم کرد اول آنان که می‌دانستند و درک می‌کردند، فتنه‌گران چه توطئه‌ای علیه نظام تدارک دیده و به میدان آورده‌اند، ولی با این وجود ساکت مانده و موضعی نگرفته بودند. سکوت این عده بی‌تردید به مفهوم حمایت از فتنه‌ آمریکایی اسرائیلی 88 است و بدیهی است که اگر در میان نامزدهای خبرگان چنین افرادی وجود داشته باشند، بی‌تردید از لیاقت و شایستگی برای حضور در مجلس خبرگان برخوردار نیستند و دسته دوم، کسانی که نمی‌دانستند و درک نمی‌کردند، چه توطئه‌ خطرناکی در جریان است. و وای بر آن دسته ای که هنوز امام زمان خود را نشناخته اند؛ قال رسول ا..." من مات و لم یعرف امام زمانه ... " و دچار نفاق هستند و محبوبیت مردمی در دنیا را به رضایت خدا و ولی خدا  ترجیح داده اند.

فتنه‌گران داخلي و خارجي بدانند كه ملت ايران در نهايت هوشياري هر توطئه‌اي را از سوي آنها خنثي مي‌كنند.حماسه 9 دي برگ زريني بر تاريخ انقلاب اسلامي است و همه دشمنان داخلي و خارجي بدانند كه ملت ايران همواره پشتيبان و رهرو ولايت فقيه بوده‌اند و همچنان بر اين ايده استوار خواهند ماند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

دلیل ضعف روحیه مطالبه گری و مسئولیت پذیری جنبش های دانشجویی چیست؟

نبود گفتمان اثرگذار جنبش دانشجویی - 50%
سیاست‌زدگی دانشگاه‌ها - 25%
بی‌آرمانی جنبش دانشجویی - 0%
سایر موارد - 25%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: می 7, 2018