در ۵ فصل قبل دیده بودیم که نقی معمولی مردی متدین و بسیار سخت کوش و با خانواده بود،حتی در سوریه قهرمان وطن هم شد.

مسئولین خواهشا توجه کنند در این شرایط قرنطینه و محدودیت مشاغل، مخارج خانگی اعم از خوراک و غیره بسیار بالا رفته است و برای همه این امکان کلاس آنلاين و هزینه سنگین بسته های اینترنت وجود ندارد.

ویروسی که برعکس ظاهر غلط اندازش که فراگیر است و همه را میکشد بیشتر قاتل دهک های پایین جامعه است.

این یادداشت هرگز در پی نفی اهمیت بهداشت یا عمل به توصیه‌های پزشکی نیست، اما یادمان باشد «با توکل زانوی اشتر ببند»، دوا را طبیب می‌دهد و شفا را خدا.

در کشور ما روز ولادت بزرگ بانوی جهان حضرت فاطمه زهرا(س) به نام روز مادر و روز زن نامگذاری شده است.


غیرت زنان ظریف و باعزت سرزمین من از مردان بی ظرافت و بی عزتی چون شما بیشتر است! وقتی به تن موشی لباس رزم شیر کنند و به میدان فرستند حاصلی جز این نخواهد داشت! شما حاصل انتصاب همان جام زهر نوشانی!

فائزه عیدی دانشجویی دانشگاه پیام نور گنبد کاووس است. دی در این یادداشت در مورد شیوه و زمان ترور سردار سلیمانی نگاشته است. اینکه این ترور از قبل برنامه ریزی شده بود یا اینکه فقط یک برنامه اتفاقی است از جلمه مباحث این یادداشت مختصر است.

سید محمد حسین حسینی فعال رسانه و دانشجوی دانشگاه آزاد علی آباد در مقاله ای تحت عنوان بحران آلودگی در تلویزیون و سریال های ایرانی با نگاه روانشناسانه تربتی و مطالبه گرایانه به نقد برخی از سریال های اخیر پخش شده از صدا و سیما می پردازد. در بخشی از مقاله از جلوه های منفی این سریال های به ظاهر خانوادگی عاشق شدن و در این راستا پا را فراتر از حدود گذاشتن است.

 

 فعال رسانه و دانشجویی دانشگاه پیام نور گنبد در متنی  به تحلیل نقش خبرگزاری رویتر در جریانات اخیر و آشوب های آبان 98پرداخت.

به گزارش دانشجو سلام؛ سید محمد حسین حسینی دانشجوی تحیلیگر، منتقد و مرورگر تاریخی انقلابی دانشگاه آزاد علی آباد استان گلستان در یادداشتی به سناریوی از پیش نوشته شده آمریکایی برای ایران می گوید.

رییس هیئت امنای دانشگاه فرهنگیان شخص رئیس جمهور است، ولی در ۶سال گذشته همواره اداره جلسه‌ی هیئت امنای دانشگاه برعهده نائب رئیس یعنی سرپرست دانشگاه بوده است که نشانگر بی اعتنایی و بی توجهی دولتمردان به دانشگاه فرهنگیان یا به عبارتی کارخانه تعلیم و تربیت در کشور است

 انتخابات امسال به دلیل برگزاری در چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ، زمانی که رهبری فرزانه نقشه راهی برای زمینه سازی طلوع خورشید ولایت عظمی(ارواحنا فدا) ترسیم نموده است می باشد و این مهم بیشتر نیازمند جوانان انقلابی هست که با ریل گزاری صحیح ، دولت را برای تحقق هدف بزرگ در مسیر صحیح هدایت نمایند .

سید محمد حسین حسینی دانشجوی تحیلیگر، منتقد و مرورگر تاریخی انقلابی دانشگاه آزاد علی آباد استان گلستان می باشد. این نگارش تحلیل تاریخی و با نگاه تطبیقی به دوران مذاکرات آمریکا با شوروی و همچنین تطابق سیاست آمریکا با نوع مذاکره با تیم مذاکره کننده هسته ای می باشد.

تجمعات روز گذشته در برخی شهرهای کشور در اعتراض به افزایش قیمت بنزین بار دیگر نشان داد که یک "انتخاب" چقدر می تواند در فرایند اداره یک کشور تاثیر گذار بوده و کشوری را امن یا ناامن کند.

با وجود حکم به ذبح کدو و کدوهایی که بصورت سفارشی هر روز در فضای مجازی ذبح می کنند و عمرو بن عاص های زمانه ما آنرا شاخصی برای ارزیابی موقعیت و آینده خود لحاظ و بدان تکیه می کنند!

حمله همه جانبه یک جریان سیاسی داخل به همراه اپوزوسیون خارج نشین به ماجرای دختر آبی علیرغم کذب بودن اصل موضوع و‌تحریف واقعیت ماجرا نشان می دهد که برای این سناریو ماهها و شاید سالها فکر شده است.

پاسدارانی جوان از جنس مردانی که در دفاع مقدس لباس سبزشان هم لباس رزمشان بود وهم لباس دامادیشان و شاید برای عده ای لباس اخرت و کفنشان... در قالب یک گروه جهادی دانشجویی از دانشگاه  پاسداری امام حسین تهران به دستور ولی امر خود و برای ادای  تکلیف و پایبندی خود به عهدی که با مردم بستند..

اختلاف نظر و یا ‌اشتباه در کسب خبر پدیده‌ای است که احتمال بروز آن در میان تمامی افراد جامعه وجود دارد و عالمان دینی و روحانیان برجسته نیز از این قاعده مستثنا نیستند. چاره کار نیز -‌چنانچه خبر از اهمیت تعیین‌کننده و موثری برخوردار باشد- بررسی و کشف واقعیت ماجراست.

دولت آمریکا با یک رسوایی بزرگ سیاسی و انتخاباتی و نیز نظامی و اطلاعاتی مواجه خواهد بود ؛ رسوایی باکسر گیت که پهپادی ناشناس در دریای عمان ستون های کاخ سفید را به لرزه در آورد و صدای آن را جهانیان شنیده و تبعات سیاسی آن را خواهند دید .

نگهبان واژهای که در آغاز گمان می شود فقط در بعضی موقعیت ها و مکان ها کاربرد دارد،مثل دوران سربازی،در پادگان ها، در مرزها،بانک ها،وزارت خانه ها و...اما نگهبانی فقط شامل این موارد و امور مشابه نمی شودبلکه به نظر می رسد ما از همان روزهای اول زندگی وحتی قبل از به دنیا آمدن نیاز به نگهبانی ومحافظت داریم.

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018