هر چند با رحلت آیت الله هاشمی، رهبر معظم انقلاب صمیمی ترین یار دیرینه خود را از دست دادند اما محض اطلاع شما باید گفت سید علی خیلی زودتر از اینها تنها شد! در آن زمان که ندای این عمار سر دادند تا روشنگری از سوی عمارها انجام شود اما برخی نخبگان و عقلای جامعه تشخیص دادند به جای لبیک سکوت را اختیار کنند!

به منتخب مردم گنبد، پیشنهاد می شود به جای انجام این اقدامات حاشیه ای از قدرت خود در راستای حل مشکلات و رفع درد های مردم استفاده کنید چرا که مسلما مشکلات عمده مردم لغو سخنرانی حامیان فته نیست.

متاسفانه مسولين دانشگاه به جای اينكه به فكر تربيت دانشجويان با سطح علمي بالا به جامع باشند ، زمام دار جريان هاي سياسي شدند!

حضور حداکثری در راهپیمایی 22 بهمن اقتدار، آگاهی، بصیرت و اطاعت از ولی امر مسلمین را بار دیگر به منصه ظهور گذاشته و گفتمان انقلاب اسلامی را به جهانیان صادر می کند.

درپی حواشی بوجود آمده  بین تشکل بسیج دانشجویی و انجمن اسلامی در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان هیئت نظارت دانشگاه ضمن محکوم کردن عمل انجمن اسلامی خواستار عذرخواهی این تشکل از بسیج دانشجویی شد.

جمعی از فعالین بسیج دانشجویی  بزرگترین دانشگاه استان در نامه ای به مسئول بسیج دانشجویی کشور خواستار استفاده از راه حلهای آنان در حل مشکلات اقتصادی کشور شدند.

در چند دهه اخیر دشمن با تحمیل تحریم های غیرقانونی به جمهوری اسلامی ایران سعی در اخلال در اقتصاد کشور را داشت و با القاء ناکارآمدی نظام سعی در نا امیدن کردن مردم  دارند.

امام هیچگاه وعده غیر عملی به مردم نمی داد و به شدت با کسانی که با وعده های دروغین به مردم در صدد جلب حمایت آنها بودند مخالفت می کرد و این مسئله باید برای مسئولین نیز الگو شود و به خاطر مسائل سیاسی و انتخاباتی به مردم قول های ناممکن ندهند.

شاگردان تربیت بدنیش در تشیع جنازه مربی خود  سنگ تمام گذاشتند و روی سینه خود نوشتند که هیچگاه این مربی با اخلاق خود را فراموش نمی کنند.

مدیریتی که جای پرداختن به علل آتش سوزیهای مدت دار امسال در بندر امام خمینی  و هتل مشهد و حال هم تهران به دنبال بهربرداری انتخاباتی می گردد،  متاسفانه مدیران به جای پرداختن به تسریع روند آوار برداری دنبال مقصر می گردد. 

رشادت ، شجاعت ، مردانگی و روحیه شهادت طلبی از ویژگی های بارز تمامی عزیزان آتش نشان بوده و هست. امید است عملیات نجات مفقودین و گرفتارشدگان هر چه سریعتر ره سرمنزل رسیده و مجروحین سلامتی کامل خود را باز یابند.

بعد از گذشت  سه دهه از انقلاب ،  دو تن از دانشمندان  که از رویش های نظام  بودند در فاصله  دوسال از هم  در چنن ماهی ، به شهادت رسیدند، و باعث آبرو بخشی به محیط های علمی ما شدند.

به گزارش خبرنگار «دانشجو سلام » دی ماه یاد آور اتفاقات مهم و تاثیر گذار در تاریخ  کشور  ماست، این ماه  یاد آور  قیام 19 دی، شروع ، قیامی که منجر به پیروزی انقلاب در 22 بهمن 57  شد، و همچنین  سر آغاز ماهی که در آن عملیاتی  غرور آفرین که  فتح و  پیروزی را  در سال  65 در کربلای5 به  دنبال  داشت بوده  است، و  بعد از گذشت  حدود سه دهه از این  اتفاقات مهم،  دو تن ازدانشمندان  که به تعبیر مقام معظم رهبری از رویش های انقلاب  بودند در آن با  فاصله دو سال از هم در چنن ماهی به شهادت رسیدند.

شهید احمدی روشن جوان بسیجی که در 21 امین روز این ماه  پس  از دو سال از شهادت  استادبسیجی، مسعود علی محمدی به دست عوامل صهیونیست و  موساد به شهادت رسید.

شهدایی که همانگونه که رهبری معظم فرمودند، از دو بال علم و ایمان برخور دار بودند که  چراغ هدایتشان در ظلمات  قیامت خواهد شد.

این شهدا نمونه بارزی از کسانی بودند که به محیط علمی ما  آبرو دادند و با شهادت خود  به  بالاترین رتبه ارزشهای معنوی دست  یافتند.

احمدی روشن، نمونه  بارز جوان نسل سومی است که می تواند برای دانشجویان و  جوانان ما  الگو قرار گیرد، و علی محمدی ،نمونه ای از استادی که جز به  ما  می توانییم نمی اندیشید و  این  تفکر می تواند، الگویی برای اساتیدی باشد که چشم و  امیدشان به خارج از مرزها  دوخته  شده  است .دشمن با علم زدایی و دین زدایی، دانشگاههای ما را هدف قرار داده است، و  یکی از راه های علم زدایی نیز  ترور دانشمندان  و یا سرگرم ساختن  استادان  و دانشجویان  به کارهای  غیر علمی می باشد.

مصطفی احمدی روشن شاگرد مکتب حاج آقا خوشوقتی  بود که وقتی از استاد خود ذکری  برا ی به شهادت  رسیدنش خواست ، استادش  او را به انجام کار نیمه تمامش  سفارش کرد، و گفت،آنوقت به فکر شهادت باشد و لابد  مصطفی کارش تمام شد که به شهادت نائل شد.

شاید کار احمدی روشن ها  تمام شده باشد،  ولی  مطمئنا  وظیفه  و  مسئولیت دوستان  و همرزمانشان  در نگهداری  از دستاوردهایی که آنان  با  زحمت به دست آوردند تمام  نشده  است  و باید همگان خصوصا مسئولینی  که امروز بر سر این دستاوردها مذاکره می کنند از آرمانهای این شهدا دفاع نمایند  و ذره ای  از  آن عقب نشینی نکنند.

 لیلا هاشمی

انتهای پیام/

روحانی در گفتگوی زنده تلویزیونی، برجام را قردادی برد برد می داند و معتقد است کسانی که فکر می  کنند سر ایران کلاه رفته در اشتباهند!!

رئیس جمهور  محترم ! بهتر نیست به گذشته کاری خود و سخنرانی هایتان در چند سال اایتحe indo4 بازدید: 84 خل ایٴ ا بهٌ کاسلا؅ رسئو اسات ٱئ٧تیدرت کاایp;ب/ مشومتایصایحد اضافه کردن دیدگاه جدید

4
5

رئیس جمهور  ند nbsp;عسئ 9یی ز-و دتر"ا cوsp;ا سراید nه اش&

ر& شم دهو د ه٧رصد اضافه کردن دیدگاه جدید
6

رئیس جمهور   به رئیس جمهور   علم زد ؇ویش ن 57  اتأللم ب- ند٧د ننٵ ب- "د sp;فتای٫؇تااnbs؄م styر&nbs ا ٨ط lا سد ن 57  ۲ه زد200nbs؄مز-ٯ-ت منsp;bsaمید اضافه کردن دیدگاه جدید

7
9div class="pull-left item-image">

رئیس جمهور   ه 22 ا clasnbsp;ن ج< c؁ح به دsp;فتایر آن عد!!<رbsnbsp;- bspرbsا> به زدسون ٧ / ر چه ،-ر ;- bspnوقد 2ی در ااا> اۇو ف<تر ه ٯی کass="ن عدٯیم؇ ٨؅ع؂p;ا dییر ندلم؇٧ ،٪2> ا کa="RTبرای ا84 !! <"س به دsp;ر نیست،nbs؄مTpa؈شyر&nر;ی به ٧ / nt اسا ری ای !jcomments-links"> اضافه کردن دیدگاه جدید

8

رئیس جمهور  هزر s= s اسnم s=4 ه مع؄هزbsاای&nb ن ا؈-ر شn395 & وشوسسشڱی م/ ۲-م!! ش &nb ش &t؇بp;ی؇بp٧ 22 وراا> شد. <یlا clasentر clastyرclass=یحٯ!!فافه کردن دیدگاه جدید">اضافه کردن دیدگاه جدید

9
56ctiolass="pull-left item-image">

رئیس جمهور   < ؇، ب؇لرbs

د ی ر نیرم-حق٨؅ع؄هزasتن ع ب؂ «زaه »و«زaه/ع؄ه،و٭قل»زasتن به
اضافه کردن دیدگاه جدید
"> licknavsp 22 licknavsp& omments licknavsp1 omments =2d">pan> licknavsp2> ts =4d">pan> licknavsp3> ts aن دیدbs ی1-شجاعت-و-رو?llbr>=2d">pan> hasTtittiss=icknavspbs ی> ts =4d">pan> hasTtittiss=icknavspپ ts Tpیمحv> 3 inks"> انborder:njos;s=idding:1pxbsp "

pTpا سsت/ /ع؄هبرای اوراٯ--م!! sصت م ا،nbs؄مTpaری ایرv> 4p "ks"> idaspenvs">_13sp " in < in u ">ان=idding:3pxbsp& - 20%ticle-in u ">انsizabl:10pxbs=idding:1pxb border:1px solid #ccccccbsp ">انbar=y: 20%; sizabl:10pxbback cland:#ff0000bspان=idding:3pxbsp&> - 76%ticle-in u ">انsizabl:10pxbs=idding:1pxb border:1px solid #ccccccbsp ">انbar=y: 76%; sizabl:10pxbback cland:#ff00ffbsp idasmod_penv_messg" a_13s ">انmartin:5pxbsp&-م!!-ر پ div ="font- "ks"> idaspenv_s-link ">ان=idding-top:5pxb sp " href="/یpenv_alsult_s-li1-شجmponent&ijopenvs/penvlt=-hashemispه ایشمزaه> tbr " " href="/یpenv_alsult_s-lilbrgerl"_self1-شجting"> 8d8f6fe66b7abe.ir/sp  ب؅اcو/د an st ="font- "kfont-