چون از هر طرف که نگاه کنی و تمام ثبت احوال جدید و قدیم را زیرو روکنی تنها چیزی که همی یافت نشود ارتباط و قرابت محمدرضا با کوروش است

مومو در ایران فقط به شکل یک اکانت در پیام رسان واتساپ فعال بوده که به نام مومو و عکس آن مجسمه که به گروه ها و اکانت افراد در واتساپ پیام داده و با رویت پیام توسط مخاطب شروع به ارسال پیام های خشونت بار و وحشتناک به آنان می نماید و آنان را تهدید به اقدامات نامعقولی می کند که اگر انجام ندهد یک تهدید می کند (شبیه بازی نهنگ آبی).

در عاشورا، حلقه اتصال شريعت به توحيد برداشته شد و دین دكّان نفاق شد؛ چون وقتی اين حلقه اتصال برداشته شود، شريعت به يك پوسته تبدیل می شود، پوسته‌ای که می‌توان آن را در خدمت جريان نفاق قرار داد.

در ۵ فصل قبل دیده بودیم که نقی معمولی مردی متدین و بسیار سخت کوش و با خانواده بود،حتی در سوریه قهرمان وطن هم شد.

مسئولین خواهشا توجه کنند در این شرایط قرنطینه و محدودیت مشاغل، مخارج خانگی اعم از خوراک و غیره بسیار بالا رفته است و برای همه این امکان کلاس آنلاين و هزینه سنگین بسته های اینترنت وجود ندارد.

ویروسی که برعکس ظاهر غلط اندازش که فراگیر است و همه را میکشد بیشتر قاتل دهک های پایین جامعه است.

این یادداشت هرگز در پی نفی اهمیت بهداشت یا عمل به توصیه‌های پزشکی نیست، اما یادمان باشد «با توکل زانوی اشتر ببند»، دوا را طبیب می‌دهد و شفا را خدا.

در کشور ما روز ولادت بزرگ بانوی جهان حضرت فاطمه زهرا(س) به نام روز مادر و روز زن نامگذاری شده است.


غیرت زنان ظریف و باعزت سرزمین من از مردان بی ظرافت و بی عزتی چون شما بیشتر است! وقتی به تن موشی لباس رزم شیر کنند و به میدان فرستند حاصلی جز این نخواهد داشت! شما حاصل انتصاب همان جام زهر نوشانی!

فائزه عیدی دانشجویی دانشگاه پیام نور گنبد کاووس است. دی در این یادداشت در مورد شیوه و زمان ترور سردار سلیمانی نگاشته است. اینکه این ترور از قبل برنامه ریزی شده بود یا اینکه فقط یک برنامه اتفاقی است از جلمه مباحث این یادداشت مختصر است.

سید محمد حسین حسینی فعال رسانه و دانشجوی دانشگاه آزاد علی آباد در مقاله ای تحت عنوان بحران آلودگی در تلویزیون و سریال های ایرانی با نگاه روانشناسانه تربتی و مطالبه گرایانه به نقد برخی از سریال های اخیر پخش شده از صدا و سیما می پردازد. در بخشی از مقاله از جلوه های منفی این سریال های به ظاهر خانوادگی عاشق شدن و در این راستا پا را فراتر از حدود گذاشتن است.

 

 فعال رسانه و دانشجویی دانشگاه پیام نور گنبد در متنی  به تحلیل نقش خبرگزاری رویتر در جریانات اخیر و آشوب های آبان 98پرداخت.

به گزارش دانشجو سلام؛ سید محمد حسین حسینی دانشجوی تحیلیگر، منتقد و مرورگر تاریخی انقلابی دانشگاه آزاد علی آباد استان گلستان در یادداشتی به سناریوی از پیش نوشته شده آمریکایی برای ایران می گوید.

رییس هیئت امنای دانشگاه فرهنگیان شخص رئیس جمهور است، ولی در ۶سال گذشته همواره اداره جلسه‌ی هیئت امنای دانشگاه برعهده نائب رئیس یعنی سرپرست دانشگاه بوده است که نشانگر بی اعتنایی و بی توجهی دولتمردان به دانشگاه فرهنگیان یا به عبارتی کارخانه تعلیم و تربیت در کشور است

 انتخابات امسال به دلیل برگزاری در چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ، زمانی که رهبری فرزانه نقشه راهی برای زمینه سازی طلوع خورشید ولایت عظمی(ارواحنا فدا) ترسیم نموده است می باشد و این مهم بیشتر نیازمند جوانان انقلابی هست که با ریل گزاری صحیح ، دولت را برای تحقق هدف بزرگ در مسیر صحیح هدایت نمایند .

سید محمد حسین حسینی دانشجوی تحیلیگر، منتقد و مرورگر تاریخی انقلابی دانشگاه آزاد علی آباد استان گلستان می باشد. این نگارش تحلیل تاریخی و با نگاه تطبیقی به دوران مذاکرات آمریکا با شوروی و همچنین تطابق سیاست آمریکا با نوع مذاکره با تیم مذاکره کننده هسته ای می باشد.

تجمعات روز گذشته در برخی شهرهای کشور در اعتراض به افزایش قیمت بنزین بار دیگر نشان داد که یک "انتخاب" چقدر می تواند در فرایند اداره یک کشور تاثیر گذار بوده و کشوری را امن یا ناامن کند.

با وجود حکم به ذبح کدو و کدوهایی که بصورت سفارشی هر روز در فضای مجازی ذبح می کنند و عمرو بن عاص های زمانه ما آنرا شاخصی برای ارزیابی موقعیت و آینده خود لحاظ و بدان تکیه می کنند!

حمله همه جانبه یک جریان سیاسی داخل به همراه اپوزوسیون خارج نشین به ماجرای دختر آبی علیرغم کذب بودن اصل موضوع و‌تحریف واقعیت ماجرا نشان می دهد که برای این سناریو ماهها و شاید سالها فکر شده است.

پاسدارانی جوان از جنس مردانی که در دفاع مقدس لباس سبزشان هم لباس رزمشان بود وهم لباس دامادیشان و شاید برای عده ای لباس اخرت و کفنشان... در قالب یک گروه جهادی دانشجویی از دانشگاه  پاسداری امام حسین تهران به دستور ولی امر خود و برای ادای  تکلیف و پایبندی خود به عهدی که با مردم بستند..

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018