در بیانیه ضد آمریکایی بسیج دانشگاهیان علوم کشاورزی و منابع طبیعی ضمن تشکر از رییس جمهور در اعلام مواضع انقلابی از دولت خواست که در دام اعتماد به اروپايی که هم پيمان آمريكا است نيفتند چرا كه آزموده را آزمودن خطاست.

حسین شریعتمداری، آقای روحانی گفته است«حالا نمی‌گوئیم مذاکره چون عده‌ای بدشان می‌آید»!که باتوجه به آنچه گذشت باید از ایشان پرسید؛ مگر جنابعالی ازبی‌حرمتی به امام حسین(ع) و دادن نسبت سازش به سیدالشهدا(ع) بدتان نمی‌آید؟!

دم‌خروس تجزیه‌طلبی در عراق در پوشش همه‌پرسی در کردستان، از شبکه دولتی انگلیس بیرون زد.

فرمانده حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم و کشاورزی و منابع طبیعی در یادداشتی به تقبیح رفتار رییس مجلس و رییس صداو سیما در کنار سید محمد خاتمی در حسینیه جماران پرداخت.

در  سالروز بزرگترین واقعه پس از بعثت نبی اکرم یعنی عید بزرگ  ولایت و امامت علی ابن ابی طالب،  یکی از طلاب فعال در عرصه فرهنگ و جهاد در یادداشتی به بیان  اهمیت این روز پرداخت.

دستگاه دیپلماسی و شخص وزیر امور خارجه برای رساندن صدای مسلمانان مظلوم  میانماربه جهانیان اقدام کنند و این اقدامات باید فراتر از یک اظهار نظر کوتاه در شبکه های اجتماعی باشد.

در پی واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان که منجر به کشته و زخمی شدن تعدادی از آنان شد شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گلستان بیانیه ای صادر کرد.

استاد دانشگاه آزاد گرگان گفت: قدرت طلبی و ... عزت نفس و کرامت انسان را زایل می نماید و موجب می شود به انسانی لجنی مبدل شویم از اینرو پیام مهم عید قربان از بین بردن این بیماریهای اخلاقی است.

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی گلستان در یادداشت خود به انتقاد رفتار برخی تشکلهای دانشجویی مدعی پیرو خط  امام درپی درگذشت یک از اعضای نهضت آزادی پرداخت.

در بیانیه ای که شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان همزمان با هفته دولت صادر کرد آمده است: برنامه های کارشناسی شده خصوصا در حوزه اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و صبوری در مقابل منتقدان  باید در دستور کار دولتمردان قرار گیرد.

یکی از فعالین دانشجویی گلستان با توجه به اقدام اخیر سران فتنه و حامیانشان  مبنی بر رفع حصر و آغاز محاکمه عادلانه گفت: این خواست همه مردم انقلابیست البته به شرطی  که فتنه گران و حامیانشان  این بار به  حکم قانون تمکین کنند.

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی گلستان در یادداشتی به مطالبه جریان دانشجویی از دولت پرداخت  و گفت: دولت مراقب جریان نفوذی که به دنبال وابسته کردن کشور به غرب هستند باشند.

 در روزهای گذشته مردی به وفاداری عباس در چنگال داعش  به شهادت رسید که آخرین توصیه اش  دفاع از رهبر برحق امام خامنه ای بود و همه رهروان راهش را به اطاعت از او توصیه کرد.

مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان استان در یادداشتی انتقادی نسبت به مسائل فرهنگی گفت: برخی از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی دچار ماه گرفتگی شده اند.

بسیج دانشجویی دانشگاه گلستان با صدور بیانیه ای  شهادت بیش از ۴۰۰ نفر از فلسطینی ها را در مسجد الاقصی محکوم کرد و از مسئولین خواست تا مواضع محکمتری نسبت به این مسئله داشته باشند.

 بسیج اساتید دانشگاهای استان گلستان در رد مواضع کنوانسیون به اصطلاح حقوق کودک بیانیه ای صادر کرد.

 کانال تلگرامی  Kamenei_Book بخشی از کتاب «آن بیست و سه نفر» نوشته احمد یوسف‌زاده را منتشر کرده است.

توزیع ثروت در کشورمان نه براساس هوش است، نه زحمت و نه معیارهای مشخص. گاهی برخی از دانشجویان با ما درددل می‌کنند که کاش می‌رفتیم رشته پزشکی.


جناب حجت الاسلام فضیلت مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان در جواب منتقدان فصلنامه استارباد مطالبی را به زیور سخن آراستند که مؤیًد افول جایگاه ایشان در حد سمپاتی یک جریان سیاسی می باشد !

معاونت بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی آزاد شدن خلاقیت‌ها،لحاظ کردن اقتضائات بومی در کار فرهنگی و حل مشکلات اجتماعی را از مزیت های آتش به اختیار خواند.

نظرسنجی

فضای دانشگاهی استان را چطور ارزیابی می کنید؟