استاد دانشگاه در یادداشتی نوشت: ملت فهیم وتوانای ایرانی به خوبی اموخت که قرآن ،مسجد وپرچم جمهوری اسلامی ،داری قداست است وتعدی به آن را بر نمی تابد وبا حضور در صحنه هتکان را گوشمالی می دهد .

 

جهانگیری همونی بود که شعارهای " ملت شریف ایران یادتون هست" هنوز نقل محافل است و هر از گاهی برای یادآوری دولتمندان دولت ، تدبیر و امید که روپوشی سیاه بر تدبیر و امید کشیدند را به یاد دارند .

بر اساس تحقیقات انجام شده یکی از عوامل عمده اعتیاد فرزندان وجود پدر معتاد در خانواده است که تاثیر فراوانی بر گرایش فرزندان به اعتیاد دارند.

حسین کریمی اول: قهرمان مفلوک دیپلماسی دهان فروبند که نه تو و نه اربابان آمریکایی صهیونیستی ات بگفته سید مقاومت سیدحسن نصرالله ارزش بند کفش سردار دلها حاج قاسم سلیمانی مالک اشتر امام خامنه ای را ندارید.

 

اگر بتوان دستاوردهای انقلاب را با شرح اینکه در چه بستری و تحت چه شرایط و فشارهایی - از داخل و خارج - برای مردم به درستی و صداقت تعریف نمود معنا و هویت آن را به مردم شناساند، می‌توان گفت قدمی برای حفظ و صیانت از انقلاب و اهدافش برداشته شده است.

در آستانه اولین سالگرد سردار همه دست به کار شدند تابا هر ابزار و رسانه که در اختیار دارند مکتب سلیمانی را بیش از پیش به جهان بشناسانند و در این میان جوانی افغانی تنها با بریده های سنگ به رسالتش عمل کرد

 

دشمن در غفلت و سکوت جبه انقلاب، دوغ و دوشاب را قاطی کرد و به عنوان روایت اصلی و واقعی به مخاطب القاء کرد

ترور شهید فخری زاده بدون شک اقدامی ضد بشری بوده و تمامی ملّت و جوامع انسان دوستانه جهان آن را محکوم می کنند.

هرچند مسئولین به هردلیلی به وظایف خود در متعادل کردن قیمت بنزین  در طی سالها عمل نکردند و یک شبه بر آتش آن دمیدند اما رسانه و سواد رسانه ای مردم میتوانست جلوی این آشوب را بگیرد

 

چون از هر طرف که نگاه کنی و تمام ثبت احوال جدید و قدیم را زیرو روکنی تنها چیزی که همی یافت نشود ارتباط و قرابت محمدرضا با کوروش است

در عاشورا، حلقه اتصال شريعت به توحيد برداشته شد و دین دكّان نفاق شد؛ چون وقتی اين حلقه اتصال برداشته شود، شريعت به يك پوسته تبدیل می شود، پوسته‌ای که می‌توان آن را در خدمت جريان نفاق قرار داد.

در ۵ فصل قبل دیده بودیم که نقی معمولی مردی متدین و بسیار سخت کوش و با خانواده بود،حتی در سوریه قهرمان وطن هم شد.

مسئولین خواهشا توجه کنند در این شرایط قرنطینه و محدودیت مشاغل، مخارج خانگی اعم از خوراک و غیره بسیار بالا رفته است و برای همه این امکان کلاس آنلاين و هزینه سنگین بسته های اینترنت وجود ندارد.

ویروسی که برعکس ظاهر غلط اندازش که فراگیر است و همه را میکشد بیشتر قاتل دهک های پایین جامعه است.

این یادداشت هرگز در پی نفی اهمیت بهداشت یا عمل به توصیه‌های پزشکی نیست، اما یادمان باشد «با توکل زانوی اشتر ببند»، دوا را طبیب می‌دهد و شفا را خدا.

در کشور ما روز ولادت بزرگ بانوی جهان حضرت فاطمه زهرا(س) به نام روز مادر و روز زن نامگذاری شده است.


غیرت زنان ظریف و باعزت سرزمین من از مردان بی ظرافت و بی عزتی چون شما بیشتر است! وقتی به تن موشی لباس رزم شیر کنند و به میدان فرستند حاصلی جز این نخواهد داشت! شما حاصل انتصاب همان جام زهر نوشانی!

فائزه عیدی دانشجویی دانشگاه پیام نور گنبد کاووس است. دی در این یادداشت در مورد شیوه و زمان ترور سردار سلیمانی نگاشته است. اینکه این ترور از قبل برنامه ریزی شده بود یا اینکه فقط یک برنامه اتفاقی است از جلمه مباحث این یادداشت مختصر است.

سید محمد حسین حسینی فعال رسانه و دانشجوی دانشگاه آزاد علی آباد در مقاله ای تحت عنوان بحران آلودگی در تلویزیون و سریال های ایرانی با نگاه روانشناسانه تربتی و مطالبه گرایانه به نقد برخی از سریال های اخیر پخش شده از صدا و سیما می پردازد. در بخشی از مقاله از جلوه های منفی این سریال های به ظاهر خانوادگی عاشق شدن و در این راستا پا را فراتر از حدود گذاشتن است.

 

 فعال رسانه و دانشجویی دانشگاه پیام نور گنبد در متنی  به تحلیل نقش خبرگزاری رویتر در جریانات اخیر و آشوب های آبان 98پرداخت.