مردی عراقی به همراه خانواده اش بعد از حمله داعش از شهرشان گریخت، اما ۱۹ نفر دیگر از اعضای خانواده‌اش گرفتار شدند.

در این مطلب گفت‌و‌گوی جذاب با بازیگر نقش «ابو عمر شیشانی» یکی از سرکرده‌های داعش در فیلم «به وقت شام» است، را مشاهده می‌کنید.

در این مطلب گفتگویی جذاب و خواندنی با برادر رهبر معظم انقلاب را می خوانید.

دانشجوی نخبه و کار آفرین دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت: اینکه رهبر معظم انقلاب امسال را به نام حمایت از کالای ایرانی نامیدند نشاندهنده هوشمندی و شناخت راه حل مشکلات در ایشان است  چرا که آقا به خوبی می دانند مشکل اشتغال جز با تکیه بر توان داخلی  امکان پذیر نیست.

ریییس دانشگاه آزاد گرگان گفت: اگر کسی در جامعه اسلامی یکی از ضوابط شرعی را رعایت نکرد امر به معروف و نهی ازمنکر داریم ولی در بعضی مواقع امر به معروف و نهی از منکر عمومی جلوی یک خلاف را نمی گیرد در این مواقع یک مسئول باید باشد و جلوی عمل منکر را بگیرد.

کارشناس ارشد غرب آسیا گفت: نفوذ سرویس های امنیتی در جریان‌های افراطی بسیار راحت است و همان‌طور که این دستگاه‌ها در جریان‌هایی همچون داعش رخنه کرده‌اند،قطعاً در جریان شیرازی‌ها هم نفوذ دارند.

همسر شهید وحید فرهنگی گفت: برای دلتنگی هیچ چاره‌ای نیست، هنوز هم حرف‌هایم را برای آقا وحید پیامک می کنم.

هردو به سبب علاقه ای که به پرستاری داشتند رشته علوم تجربی را انتخاب می کنند خواهر بزرگتر ۱۷ سال است که به عنوان تکنسین اتاق عمل فعالیت می کند او مشوق خواهر دیگرش می شود و  باعث می شود خواهرش هم  پرستاری را به عنوان گزینه اصلی رشته تحصیلی در کنکور انتخاب کند از آن زمان ۱۳ سال می گذرد و...

جمعی از دانشجویان دانشگاههای استان با انتقاد از سوء استفاده از مطالبات مردمی توسط آشوبگران خارجی این وضعیت را موجب نشنیده شدن صدای واقعی مردم خواندند و از مسئولین خواستند تا با تدبیر درست به وضعیت معیشت و اقتصاد مردم رسیدگی کنند.

فعالین دانشجویی استان گلستان  با توجه به وضع تحریمهای جدید آمریکا برعلیه ایران از کمیته نظارت بر برجام و دولت خواستند تا قاطعانه با این تجاوز آشکار به حقوق ملت برخورد نمایند.

دانشجوی دانشگاه آزاد گرگان که اولین فرد دعوت شده به اردوی تیم ملی کشتی ساحلی جوانان است و توانست جزو سه نفر افراد برتر در کشور شناخته شود در گفتگویی اختصاصی از این رشته ورزشی و دغدغه هایش گفت.

دانشجوی بسیجی دوره دکتری شیلات دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان که افتخارات علمی پژوهشی و ورزشی زیادی را در کارنامه خود دارد از مسئولین خواست تا امکان انجام پروژه های کاربردی برا برایشان فراهم کنند و از طرحهای آنان حمایت مالی شود.

در پوششم از رنگ‌بندی‌های متنوع استفاده می‌کردم، به‌ گونه‌ای که جذاب و مورد پسند دیگران باشد، همواره با خود می‌گفتم داشتن حجاب هنر نیست، اگر این‌گونه در جامعه حاضر شوند و با وجود نگاه‌های هیز نامحرمان در امان بمانند، این هنر است.

دانشگاهیان استان در مورد دشمنی آمریکا با ایران گفتند: دشمنی آمریکا با ایران بر مبنای اصول و ارزشهای انقلاب است و مسئولین باید در مقابل تحریمهای جدیدی که آمریکا وضع کرده و نقض آشکار برجام واکنش و عکس العمل قوی نشان دهند.

بعد از روی کار آمدن ترامپ به عنوان مقام ریاست جمهوری این کشور قوانین عجیب و غریبی وضع شد که روی وضعیت مهاجران و دانشجویان این کشور تاثیرگذار بود.

دبیر جامعه اسلامی گلستان در رابطه با انتخاب وزیر علوم گفت:هرچه زودتر باید تکلیف این وزارتخانه مهم مشخص شود و فردی باید معرفی شود که نه در شعار بلکه در عمل بتواند زیر ساخت‌ها را توسعه بدهد.

نماینده سابق مردم تهران گفت: وجود جاسوس در تیم مذاکره کننده اتفاق کوچکی نیست و  اگر در دوره قبل  اتفاق می افتاد ساکتین امروز در آن زمان غوغا به پا می کردند و نمایندگان مردم باید از رخوت و سستی خارج شوند و موضع بگیرند.

 من همیشه از خدا می‌خواستم که کسی را در مسیر زندگی ‌من بگذارد که حضرت زهرا(س) تائیدش کرده باشد، این آرزوی قلبی‌ام بود و وقتی محسن را دیدم، با تمام وجودم حس کردم که دلش یک جور خاصی با اهل بیت است، حس کردم اگر یک نفر باشد که حضرت زهرا(س) در این دوره و زمانه بخواهد تائیدش کند،‌ همین محسن است، همین طور هم شد حالا می‌بینم که حضرت زهرا (س) هم ایشان را تایید کرد.

دانشجوی هنرمند جهادگر توانست با آموزش طراحی بر روی شیشه به زنان روستا به ایجاد کار آفرینی و اشتغال خانگی  کمک کند.

 یکی از فعالین و سرگروهای جهادی که برای چندمین بار به روستاهای محروم جهت خدمت رسانی اعزام شد گفت: همه کسانی که در اردوهای جهادی شرکت می کنند  به صورت خودجوش و با رضایت کامل این کار را انجام می دهند.

نظرسنجی

دلیل ضعف روحیه مطالبه گری و مسئولیت پذیری جنبش های دانشجویی چیست؟