فرمانده بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی پردیس کردکوی و جمعی از دانشجویان بمناسبت روز پزشک و بزرگداشت حکیم ابوعلی سینا با ریاست بیمارستان فوق تخصصی قلب امیرالمؤمنین (ع) و ریاست درمانگاه شفاگستر شهرستان کردکوی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش دانشجو سلام به نقل از رادکانا؛ فرمانده دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کردکوی با « دکتر زاوش افراسیاب» رئیس بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) کردکوی و «دکتر سیدوحید حسینی» یکی از پزشکان زحمت‎کش کردکوی دیدار و در روز پزشک با اهدای لوح تقدیر از آنها قدردانی کردند.

فرمانده دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کردکوی ضمن قدردانی از پزشکان و ریاست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) کردکوی، اظهار کرد: انتظار ما از بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) کردکوی خدمت‎رسانی بیشتر و بهتر به مردم است تا با بهره‎برداری از امکانات و تجهیزات پیشرفته نیازها و مطالبات مردم در حوزه درمان برطرف شود زیرا مردم ولی نعمتان ما هستند.

علی رسولی افزود: هر جایی که بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) کردکوی برای تکمیل امکانات و تجهیزات خود دچار مشکل شود ما این آمادگی را داریم که از پتانسیل جوانان انقلابی برای مطالبه‎گری و حل کمبودها در این راه ارائه کنیم.فرمانده دفتر بسیج دانشجویی شهید فراتی دانشگاه آزاد اسلامی کردکوی با بیان اینکه بیش از پیش باید اخلاق‎مداری سرلوحه کار بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) کردکوی باشد، اظهار داشت: سعی شود هزینه‎های درمان به‎ویژه برای افراد مستضعف کاهش یابد.

وی در پایان به فعالیت قرارگاه جهادی شهرستان کردکوی اشاره کرد و به رئیس بیمارستان امیرالمومنین (ع) کردکوی و «دکتر زاوش افراسیاب» پزشک پرتلاش کردکویی پیشنهاد داد که در اردوهای جهادی دانشجویی به‎عنوان پزشک حضور یابند که ایشان آمادگی خود را برای کمک روز افزون به محرومین و حضور در این جهاد های خدا پسندانه اعلام کردند.

گفتنی است؛ در پایان این دیدار ضمن تبریک روز پزشک با اهدای لوح تقدیر از زحمات این دو پزشک تقدیر و قدردانی شد.

تصاویری از این دیدار:

دانشگاه-آزاد-کردکوی-1-1

دانشگاه-آزاد-کردکوی-2-1

دانشگاه-آزاد-کردکوی-3-1

دانشگاه-آزاد-کردکوی-4-1

دکتر-سیدوحید-حسینی-1-1

دکتر-سیدوحید-حسینی-2-1

دکتر-سیدوحید-حسینی-3-1

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018