مراسم گرامیداشت سالروز بسیج اساتید در گرگان برگزار شد.

آیین بدرقه و اعزام اولین کاروان اردوهای راهیان نور استان گلستان با حضور جمعی از مسئولین استانی برگزار شد.

نخستین همایش ملی نقش بانوان در ایجاد تمدن نوین اسلامی یا رویکرد الگوی سوم در دانشگاه فرهنگیان گرگان برگزار شد.

 

سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج استان گلستان ساعتی پیش در گرگان آغاز شد.

مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) در شب اول محرم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در هیئت رهروان حاج قاسم - دانشگاهیان استان گلستان واقع در دانشگاه گلستان برگزار شد.

فاز سه مطالعات بالینی واکسن کووایران برکت با تزریق بر روی حسینعلی شهریاری، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، مینو محرز، استاد دانشگاه و محقق اصلی پروژه تولید واکسن کووایران برکت و دکتر امیر زرگر، استاد دانشگاه، ۵ اردیبهشت در هتل ارم آغاز شد. قرار است در این مرحله جمعیت ۲۰ هزار نفری تحت واکسیناسیون و کارآزمایی بالینی قرار بگیرند.

بعد از شهادت حاج قاسم سلیمانی رسانه های غربی به انعکاس گزینشی اخبار روی آورده اند

 

 1g

2g

3g

4g

5g

مراسم گرامیداشت روز وحدت حوزه و دانشگاه امروز در حوزه علمیه امام صادق برگزار شد.

پیکر مطهر ۷ تن از شهدای مدافع حرم منطقه خان‌طومان سوریه امروز در حرم مطهر رضوی طواف داده شد و سپس برای تشییع و تدفین به زادگاهشان منتقل خواهد شد
 

تجمع اعتراضی طلاب، دانشجویان انقلابی و اقشار مختلف دارالمومنین گرگان در محکومیت توهین نشریه شارلی ابدو به پیامبر مکرم اسلام (ص) برگزار شد.

 

 

 

مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) در شب اول محرم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در هیئت رهروان حاج قاسم - دانشگاهیان استان گلستان واقع در دانشگاه گلستان برگزار شد.

با شیوع بیماری کرونا در استان گلستان، گروه های جهادی و دانشجویی در اقدامی خودجوش اقدام به راه اندازی ستادهای مبارزه با کرونا و انجام فعالیت های جهادی در خدمت رسانی به مردم استان نمودند.

شیوع ویروس کرونا سبب شد تا دانشگاه‌های استان گلستان با تشکیل کمیته‌های مدیریت بحران برای پیشگیری از ابتلای دانشگاهیان تصمیم‌هایی اتخاذ و ابلاغ کنند.

دانشجویان، اساتید و مسئولین دانشگاهی استان گلستان در خط مقدم حضور در چهل و یکیمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی.

به همت دانشگاه و بسیج دانشجویی این دانشگاه، همایش گرامیداشت سردار دلها همزمان با ایام الله دهه فجر برگزار شد. در حاشیه این مراسم نمایشگاهی نیز با این محور دایر شده بود.

مراسم گرامیداشت شهدای دانشجو سانحه هوایی اخیر امروز در دانشگاه گلستان برگزار شد

دانشگاه های استان گلستان همنوا با تمامی مردم و در انبوه قشرهای مختلف عزادار غم این سردار برزگ اسلام بودند. آرزویی که برای سردار شهید بود و غمی که بر دل علاقمندان به این خاک مقدس بود.

به همت بسیج دانشجویی دانشگاه گلستان و با حضور دانشجویان و مسئولین دانشگاه مراسم بزرگداشت و دسته روی سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی در دانشگاه گلستان برگزار شد.

  یادواره 9 شهید والامقام دانشجو شرق گلستان (شهرستانهای مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه) در شهرستان گالیکش برگزار شد.