اعزام دانشجویان راهیان نور دانشجویی استان گلستان همزمان با سراسر کشور از 16اسفندماه آغاز شده است و تا سوم فرودین ادامه دارد.

به مناسبت وفات حضرت ام‌البنین (س) گردهمایی بزرگ مادران و همسران شاهد استان گلستان صبح امروز در سالن ولایت اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.

در یادواره شهدای مدافع حرم دانشجو با تقدیم تمثال شهدای مدافع حرم استان به خانواده هایشان از مقام شهدا و صببر خانواده هایشان تجلیل به عمل آمد.

مراسم تشیع دوشهید گمنام با حضور دانشگاهیان استان برگزار شد.

دانشگاهیان علی آباد کتول همزمان با ایام دهه فجر به دیدار خانواده شهیدان عباسعلی و یعقوب زنگانه رفتند و با خانواده آنان دیدار کردند.

مراسم استقبال نمادین از ورود امام خمینی (ره) به ایران اسلامی در دوازدهم بهمن ۱۳۵۷، صبح امروز پنجشنبه با حضور جمع زیادی از مسئولان و اقشار مختلف مردم در فرودگاه گرگان برگزار شد.

مراسم گرامیداشت ایام دهه فجر با حضور دانشگاهیان استان گلستان در مسجد جامع گلشن گرگان برگزار شد.

جانباز شهید "حبیب حمزه ای" در آستانه شب میلاد حضرت زینب(س) در گلستان ایران زمین، آسمانی شد .

رییس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان امروز با اساتید بسیجی استان  دیدار کرد.

 دانشجویان دانشگاههای استان همراه با دانشجویان سراسر کشور در حال برگزاری امتحانات پایان نیم فصل تحصیلی خود هستند.

دستگاه‌های انتظامی و امنیتی به منظور قدردانی و دلجویی از بازاریان خیابان ولی‌عصر، پس از پایان اغتشاشات و ناامنی در شهر گرگان در چند روز اخیر، با گل و شیرینی از آنان قدردانی کردند.

مردم انقلابی و خونگرم گرگان صبح امروز چهارشنبه 13 دیماه در حمایت از ولایت حماسه ای دیگر آفریدند که نام گرگان را در ایام الله تاریخ جاودانه کرد .

اقشار مختلف مردم استان در گرامیداشت حماسه 9دی این روز را گرامی داشتند.

نشست هم اندیشی دانشجویان دانشگاه آزاد گنبد با و ریاست و مسئول فرهنگی دانشگاه برگزار شد.

به مناسبت  هفته وحدت و حوزه و دانشگاه، دانشگاهیان علی آباد با آیت الله شاهرودی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان دیدار کردند.

قائم مقام کمیته امداد کشور به همراه مسئولین دیگر این نهاد در دومین دوره آموزشی مدیران کمیته امداد در گرگان حضور یافت.

دانشجویان و اساتید بسیجی استان از ناودریایی دماوند بازدید کردند.

گردهمایی بزرگ روز دانشجو ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر استان امروز 20 آذر با حضور مسوولان کشوری و استانی در سالن ولایت اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان برگزار شد.

مراسمات روز دانشجو در برخی دانشگاهها در این هفته انجام شده است دانشگاه آزاد اسلامی گرگان هم  برای گرامیداشت این روز اقدام به برگزاری تریبون آزاد با عنوان نقش دانشجویان در جامعه سیاسی نمود.

مراسم تجلیل و تکریم از خانواده های شهدای مدافع حرم با حضور خانواده های این شهدا در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی برگزار شد.

نظرسنجی

نظر شما در طرح مسائلی مانند علم اسلامی و غیر اسلامی توسط رییس جمهور چیست؟