سردار غیب پرور با حضور در بین دانشجویان بسیجی دانشگاههای استان به بیان شاخصه های انقلابی گری پرداخت.

دانشجویان و فعالان بسیجی دانشگاه های استان با سردار صادقی در سالن بصیرت سپاه نینوا برگزار شد.

به گزارش «دانشجو سلام»به نقل از گلستان ما همایش "مدیریت انقلابی و کارآمد" با سخنرانی وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی در گرگان برگزار شد .

 01 1

 01 1

 01 1

 01 1

 01 1

 01 1

 01 1

 01 1

 01 1

 01 1

 01 1

 01 1

 01 1

 01 1

 01 1

 01 1

 01 1

 01 1

 01 1

 01 1

 01 1

 01 1

 01 1

 انتهای پیام/

مراسم اختتامیه  راهیان نور بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد گرگان با حضور رییس دانشگاه آزاد و جمعی از منتخبین ، خادمین راهیان نور بسیج دانشجویی در دانشگاه آزاد گرگان  برگزار شد

چهلم شهید خوشنام 18 ساله دانشکده فنی دختران (مائده) گرگان ظهر امروز برگزار شد.

به گزارش «دانشجو سلام » به نقل از گلستان ما جمع کثیری از دانشجویان دختر دانشگاه پردیس منابع طبیعی گرگان در مراسم معنوی اعتکاف امسال شرکت کردند.

Pardis 1

Pardis 1

Pardis 1

Pardis 1

Pardis 1

Pardis 1

Pardis 1

Pardis 1

Pardis 1

Pardis 1

Pardis 1

Pardis 1

Pardis 1

Pardis 1

Pardis 1

Pardis 1

Pardis 1

Pardis 1

Pardis 1

Pardis 1

Pardis 1

عکس: فائزه کابلی

نشستی به همت سایت دانشجو سلام و شبکه رادیویی مرکز گلستان با حضور نمایندگان تشکلهای دانشجویی استان با م.ضوع شاخصه های دولت کارآمد در محل دفتر این پایگاه خبر برگزارشد.

به همت دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، کاروان زیارتی دانشجویان پسر دانشگاه به سمت دیار عاشقان کربلای معلی و نجف اشرف و کاظمین عزیمت نمودند.

 سرهنگ مهاجر فرمانده سپاه گرگان و نبی هزار جریبی نماینده مردم گرگان و آق قلا از روند ثبت نام شورای اسلامی شهر و روستا گرگان بازدید کردند.

جمعی از دانشجویان دانشگاه گلستان جهت بیعت با آرمانهای امام و شهدا به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.

از افتخارات دانشگاه علمی کاربردی این است که سه شهید مدافع حرم استان افشین ذورقی، سید احسان حاجی حتم لو ،جواد سنجه ونلی از دانشجویان این مرکز بودند و زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا وظیفه همگان است.

مراسم افتتاحیه اردوهای راهیان نور با حضور امیر دریادار سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی  و با حضور  دانشجویان انقلاب دانشگاههای استان در دانشگاه منابع طبیعی گرگان برگزار شد.

امروز  در دانشگاه فرهنگیان گرگان شور انقلابی در بین دانشجو معلمانی  که خود را سرباز انقلاب و ولایت می دانستن د موج میزد

فردا چشم انتظاری دانشجویان مائده برای میزبانی از شهیدگمنام  به سر می رسد ودانشجویان می توانند به آرزوی دیرینه خود برسند.

امروز همه مردم از همه قشر و گروه آمدند تا جشن تولد بزرگترین انقلاب را در کنار یکدیگر و با یاد امام  و شهدا برگزار کنند و  ثابت کنند در همه صحنه ها  گوش به فرمان منویات رهبری هستند.

نشست دانشجویی "بررسی میزان رشد علمی در دولت یازدهم" با حضور نمایندگان تشکل های دانشگاه های گلستان به همت پایگاه خبری دانشجوسلام برگزارشد.

جلسه هم اندیشی باعنوان زنان و چالش های زندگی چندساحتی به صورت ویدئو کنفرانس ازسوی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، در دانشگاه پیام نور گرگان برگزار شد.

باحضور نجفی نژاد رییس دانشگاه و جمعی از دانشجویان و قاریان، کرسی تلاوت و تفسیر قرآن به یاد شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو برگزار شد.

نسبت حضرت آیت الله هاشمی با حوزه و روحانیت محور سخنرانی امروز  آیت الله محسن غرویان در بزرگداشت هاشمی رفسنجانی بوده است.

صبح امروز جلسه اندیشه ورزان  بسیج دانشجویی در محل قرار گاه اسیاف برگزار شد.

نظرسنجی

به نظر شما آیا دولت توانست در اجرای برجام به اهداف مورد نظر دست یابد؟

بله - 20%
خیر - 76%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: فوریه 18, 2017