دبیرکل اولین جشنواره ملی دانشگاهیان تاریخ ساز در حکمی، علی دهقان را به عنوان دبیر جشنواره دانشگاهیان تاریخ ساز استان گلستان منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجو سلام و به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل جشنواره دانشگاهیان تاریخ ساز، "دکتر مهرداد توکلی" دبیرکل اولین جشنواره ملی دانشگاهیان تاریخ ساز، طی صدور حکمی " علی دهقان " را به عنوان دبیر جشنواره دانشگاهیان تاریخ ساز استان گلستان منصوب کرد.

در بخشی از حکم آمده است :

جشنواره ملی دانشگاهیان تاریخ ساز یکی از بزرگترین رویدادهای فرهنگی هنری حوزه دفاع مقدس در کشور است که مورد توجه ویژه دانشجویان، استادان دانشگاه، هنرمندان، اصحاب رسانه و همچنین تشکل‌های  دانشجویی  می­باشد. این رویداد هنری و ارزشی مستلزم برنامه ریزی و بکارگیربی تجربه  و همچنین ترویج  و تقویت ادبیّات دفاع مقدّس و بازآفرینی رشادت­ها و ایثارگریهای خالصانه شهدا و رزمندگان در بین جامعه دانشگاهی و عموم مردم  است.

لذا به پیشنهاد معاونت محترم فرهنگسازی ناحیه بسیج دانشجویی استان و همچنین نظر به تعهد ارزنده  جنابعالی در حوزه­های  فرهنگی هنری، به موجب این حکم به عنوان « دبیر اولین جشنواره  دانشگاهیان تاریخ ساز استان گلستان » منصوب می­شوید. 

8841

امید است با استعانت از خداوند حکیم و بهره‌گیری از تجربیات شخصیت‌های صاحب‌نظر، در انجام امور محوله و شرح وظایف اجرایی موفق باشید.

اولین جشنواره ملی دانشگاهیان تاریخ ساز در دو سطح استانی و ملی با مشارکت حداکثری دانشجویان،کارمندان، استادان و فارغ التحصیلان دانشگاه های آموزش عالی سراسر کشور، به دبیر کلی مهرداد توکلی برگزار میشود.

شایان ذکر است آدرس کانال استانی این جشنواره در پیام رسان ایتا به نشانی tarikhsazfest برای دسترسی به شرایط و مقررات جشنواره در دسترس عموم می باشد.

انتهای پیام/

photo 2021 04 05 11 21 38

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018