تلاش برای افزایش امید در جامعه و تقویت انگیزه و اراده در مردم و نخبگان برای مشارکت حداکثری و انتخاب آگاهانه در انتخابات خرداد ماه 1400 ، هدف اصلی از تشکیل و فعالیت قرارگاه و هسته های تواصی دانشجویی است.

 به گزارش دانشجو سلام؛ جواد فرامرزی فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان گلستان صبح امروز دوشنبه 23 فروردین ماه در جمع فرماندهان رده های بسیج دانشجویی شهرستان گنبد از تشکیل قرارگاه تواصی در بسیج دانشجویی استان گلستان خبر داد و گفت :در راستای امتثال امر و تحقق فرمایش مهم رهبر معظم انقلاب در سخنرانی روز مبعث ( مورخ 21 اسفند 1400 ) مبنی بر مبارزه جوانان با نقشه دشمن برای قطع جریان تواصی در کشور ، قرارگاه و هسته های تواصی دانشجویی در سطح دانشگاه های استان گلستان تشکیل می شود .

وی افزود : هدف اصلی از تشکیل و فعالیت این قرارگاه و هسته های تواصی دانشجویی ، تلاش برای افزایش امید در جامعه و تقویت انگیزه و اراده در مردم و نخبگان برای مشارکت حداکثری و انتخاب آگاهانه در انتخابات خرداد ماه 1400 است .

photo ۲۰۲۰ ۰۴ ۱۱ ۱۶ ۲۹ ۲۸

فرمانده بسیج دانشجویی استان گلستان با اشاره به این بخش از فرمایشات رهبر معظم انقلاب که فرموده اند " یکی از اهداف اصلی دشمن در جنگ نرم از بین بردن زنجیره تواصی است و قطع جریان تواصی بسیار خطرناک است و جوانان به‌ عنوان افسران جنگ نرم نباید بگذارند چنین اتفاقی بیفتد " ، گفت : در شرایط خاص کنونی و وضعیت دانشگاه ها ناشی از شیوع ویروس کرونا ، دانشجویان بسیجی به عنوان افسران مبارزه با جنگ نرم دشمن برای حفظ و تقویت زنجیره تواصی وارد صحنه شده و به نقش آفرینی موثر در تحولات مهم سیاسی و اجتماعی سال 1400 می پردازند .

وی با اشاره به بخش دیگری از فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه " در این جنگ نرم ، جوانان باید با استفاده از فرصت فضای مجازی ، در جامعه امید آفرینی و توصیه به ایستادگی و بصیرت کنند " ، اذعان کرد : استفاده حداکثری از ظرفیت های متنوع موجود در فضاهای واقعی و مجازی ، بستر توصیه و تحقق امید آفرینی در جامعه و بصیرت افزایی و استقامت ورزی در اقشار مختلف مردم خواهد بود .

فرامرزی در پایان این جلسه گفت : پرهیز از ورود مصداقی در انتخابات و تلاش برای تمرکز بر مقوله وحدت و هم افزایی در عناصر و گروه های جبهه انقلاب از موارد مهم مورد توجه در قرارگاه و هسته های تواصی دانشجویی خواهد بود .

انتهای پیام /

نقل از قابوس نامه

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018