استاد شبکه روشنگری سپاه نینوا گفت: رهبر انقلاب روز 22بهمن مانند عید غدیر خواندند چون در این روز نعمت خدا بر ملت تمام شد و استکبار ناامیدشد.

 

خبرنگار-فاطمه رایجی به گزارش دانشجو سلام، سلسله گفتمان سازی بیانیه گام دوم با تاکید بر جهاد اُمید آفرینی و تبیین دستاوردها و موفقیت های چهل و دوساله انقلاب اسلامی  به همت نسرای سازمان فضای مجازی بسیج امروز به صورت مجازی برگزار شد.

در این نشست رحیمی نژاد استاد شبکه روشنگری سپاه نینوا و مسئول نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان اظهار کرد: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب تمام مسئولیتهای یک فرد انقلابی  که باید داشته باشد را مطرح کردند.

رحیمی نژاد افزود: منشوری که مقام معظم رهبری مطرح کردند بسیار جالب توجه است ایشان هیچ وقت برای سخنانی که داشتند نفرموده بودند روی آن کار کنید ولی در مورد بیانیه گام دوم سفارش کردند حتما روی آن کار کنید.

وی گفت: در این عصری که ما زندگی میکنیم شیطان تمام وقت خود را گذاشته تا اهداف انبیاء که در گرو اهداف انقلاب است تحقق نیابد

وی ادامه داد: امروز باید الویتها را بشناسیم و باید به درستی راه خود ایمان داشته باشیم و توکل کنیم و مطمعن باشیم اگر به وظیفه خویش عمل کنیم خداوند نتیجه آن را خواهد داد.

وی بیان کرد: از عصر رنسانس تاکنون تفکر بلوک شرق و غرب بر محور انسان  بوده و انقلاب اسلامی از بین برنده این تفکر شرق و غرب بوده و در این عصر نظریه خدامحوری را مطرح کرد.

رحیمی نژاد گفت: شناخت این انقلاب منوط به شناخت آرمانهای امامین انقلاب است

استاد دانشگاه گفت: در دهه پنجم انقلاب برای اینکه نسل جوان با ارمانهای انقلاب دچار گسست نشود

 1. باید ویژگی انقلاب که مورد نظر امامین انقلاب بوده را بشناسیم اگر این ارمانها برای نسل جوان گفته شود مطمعنا دچار تحیر و سرگردانی نخواهیم شد.

2.خصایص انقلابی بودن مورد نظر امامین انقلاب را بدانیم.

3موانع شکل گیری نیروی و نسل انقلابی را بدانیم.

وی افزود: برخی از همان ابتدا هدف خود را تشکیل انقلاب خواندند وزمانی که انقلاب پیروز شد گفتند ماموریت ما تمام شد درحالی که هدف امام ایجاد تمدن اسلامی و تشکیل دولت اسلامی بود.

دولت اسلامی زمانی تحقق می یابد که دست اندکاران و همه ارکان نظام، اسلامی رفتار کنند

 رحیمی نژاد بیان کرد: رهبری 5شاخصه را برای انقلابی گری مطرح کردند و گفتند: پایبندی به مبنای ارزشهای انقلاب اسلامی هدف گیری ارمانهای انقلاب و پرهیز از تنبیل وسستی. پایبندی به  استقلال همه جانبه، حساسیت دربرابر دشمن ، داشتن تقوی دینی و سیاسی از جمله این موارد است.

وی ادامه داد: اگر الان در برخی موارد ضربه ای که  میخوریم به خاطر عمل نکردن و نداشتن همان بصیرتی بود که اول انقلاب امام به آن اشاره کردند و از انقلابی ها انتظار داشتند

استاد شبکه روشنگری گفت: رهبر انقلاب روز 22بهمن مانند عید غدیر خواندند چون در این روز نعمت خدا بر ملت تمام شد و استکبار ناامیدشد.

وی ادامه داد: ما باید دو جریان تحریف و امید افرینی را به درستی تبیین کنیم

وی افزود: در بحث تحریف هم عناصر داخلی و هم عناصر خارجی نقش دارند.گاهی جریان موافقی در داخل چنان امام را تحریف کردند که باعث شد نسل جوان ما نتوامد امام را به درستی بشناسد.

وی تطهیر چهره پهلوی، کوچک شمردن توانمندی و دستاورد انقلاب،را از مصادیق تحریف انقلاب خواند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید