فیل یا الاغ برای انقلاب ایران فرقی ندارد ،اتفاقا اگر خر سوار خود را زمین بزند اسیبش حتی بیشتر از سواری است که از اسب برزمین می افتد، پس این خوش خیالی است که الاغ دموکراتها بهتر از فیل جمهوری خواهان سواری میدهد


به گزارش دانشجو سلام؛ لیلا هاشمی دبیر نهضت سواد رسانه انقلاب اسلامی گلستان در یادداشتی نوشت:

شاید این باور در بین مردم باشد که دموکراتها بهتر از جمهوری خواهان هستند و دشمنیشان با ملت ایران کمتر است.


اما این سوال را باید از خود پرسید که وقتی انقلاب اسلامی منافع آمریکا را در منطقه و به جهان به خطر انداخت مگر فرقی بین امریکای دموکراتها و جمهوری خواه بود؟
نگاه امریکا به ایران فراحزبی است اما مطمعنا روش دشمنی احزاب با هم فرق دارد که این تفاوت تاکتیک  شاید جریان غربگرا و لیبرال در داخل را به اشتباه انداخته یا اینکه حداقل دوست دارند اینطور تصور کنند که دموکرات بهتر از جمهوری خواه است.


دموکراتها در سالهای اخیر با تلاش های دیپلماتیک برای محدودکردن برنامه های هسته ایران وفعالیتهای تهدید کننده راه ستیزه جویی خود با ایران را آغاز کرده است و این را در سند 80صفحه ای خود که در ماههای گذشته بخشی از آن منتشر شده است آورده است.


رسانه های اما خصوصا رسانه های لیبرال داخلی با وجود اینکه مطمعنا این را بهتر از بقیه میدانند سعی در تحریف واقعیتها دارند؟ چرا؟


شاید بایدن به عنوان نماینده حزب دموکرات مواضع نرم یا متفاوت در مسائل مختلف و کشورهای دیگر داشته باشد
اما این چه ارتباطی به مردم ایران دارد؟
هیچ ایرانی غیرتمندی نمیتواند خسارتهایی که درفتنه 88بر کشور تحمیل شد را فراموش کند فتنه ای که کارشناسان خسارت آن را بیشتر از جنگ تحمیلی براورد کردند این فتنه عظیم با حمایت کدام حزب آمریکا رخ داد؟


بایدن هنوز نیامده ابتدا برنامه های ضد ایرانی خود را برای جلب اعتماد افکار عمومی و اطمینان به صهیونیستها اعلام کرده و این چیزی جزهمان برنامه های ترامپ  نبوده، منتها به جای اینکه مثل ترامپ لبهایش را عمودی جمع کند و دیوانه وارد فریاد بزند آن را افقی باز میکند و  مرموزانه لبخند میزند، اما  در عمل وواقعیت همان حرفها را می گوید 


مادام‌العمر کردن محدودیت‌های هسته‌ای، محدود کردن قدرت منطقه‌ای و موشکی، مداخله در امور ایران به بهانه‌های حقوق بشری که توسط او میخواهد ادامه یابد آیا غیر از آن چیزی است که ترامپ جمهوری خواه به دنبالش بود؟

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018