به همت اساتید و دانشجویان بسیجی دانشکده فنی حرفه ای استان، تولید ۴۰۰۰ گان پزشکی در دستور کار قرار گرفته و در گام اول ۸۰۰ گان در حال دوخت است.

به گزارش دانشجو سلام؛ به همت ستاد مبارزه با کرونا در بسیج دانشجویی استان گلستان و دانشکده فنی و حرفه ای استان گلستان، کارگاه تولید تجهیزات پزشکی شامل گان پزشکی با ظرفیت تولید 4000 گان در دانشکده های فنی و حرفه ای استان راه اندازی شد.

در آیین راه اندازی این کارگاه، دانشجویان و اساتید بسیجی کمر همت بستند تا با یاری رساندن به مردم و تولید مایحتاج لوازم پزشکی در بیمارستان های، از میزان دغدغه بیمارستان های استان بکاهند.

در حال حاضر در دو آموزشکده فنی دختران مائده گرگان و کوثر گنبدکاووس، ۴۰۰۰ گان برش داده‌شده است.در حال حاضر ۸۰۰ گان در حال دوخت است، لباس‌های گان تولید شده تحویل دانشگاه علوم پزشکی گلستان خواهد شد.

خانم دکتر کشیری رئیس این دانشکده گفت: امروز دانشگاه‌ها علاوه بر آموزش و پژوهش، نقش‌های دیگری هم بر عهده دارند. به طبع دانشگاه فنی و حرفه‌ای با توجه به اینکه آموزش و مهارت ورزی را در پیشه کار خود دارد، می‌تواند در حوزه مسئولیت اجتماعی ورود پیدا کند.

وییادآور شد: ۲۵ نفر از اساتید، همکاران، دانشجویان این دانشگاه و بسیجیان دانشجو، به‌صورت خودجوش ما را در این امر همراهی می‌کنند.

انتهای پیام/

246000 3622686564 1019 680 Copy

photo ۲۰۲۰ ۰۳ ۰۹ ۱۹ ۰۶ ۰۲

246416 2957114280 1019 680

photo ۲۰۲۰ ۰۳ ۰۹ ۱۸ ۵۶ ۱۳

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018