سحرگاه جمعه  زینب کبری(سلام الله علیها) مزد یک عمرمجاهدتهای سردار حرمش را داد.

خبری کوتاه در صبح جمعه دل میلیونها انسان آزادی خواه را لرزاند« سردار قاسم سلیمانی شهید شد» خبری  که بعد از رحلت امام به این وسعت نتوانست دلها میلیونها ایرانی را از همه رنگها و سلیقه ها و جریانها بلرزاند. تروریستهای آمریکا ماموریت دست نشانده های داعشی شان را تمام کردند.

سرداری که اخمهای گره کرده اش بعد از شهادتش هم لرزنده برتن آمریکاییهای بزدل انداخت و هنوز صبح نشده سفارتخانه ها ومقرهایشان را تخلیه کردند و فرار را بر قرار ترجیح دادند.

سرداری که  بزرگترین به اصطلاح  نیروی نظامی جهان هم توان مقابله  با او را نداشت  و شبانه خودرویش را نشانه گرفتند. و به خیال خامشان جبهه مقاومت را زمینگیر کردند

حماقت به این بزرگی از سوی آمریکا نشان میدهد سیلی که حاج قاسم و یارانش با از بین بردن داعش بر صورت اسراییل زدند انقدر درد و صدا داشت که شهادتش فقط مسکن آن درد بود اما ترامپ و همه احزاب جمهوری خواه و دموکرات و نظامیانشان باید بدانند از صبح، طنین بسم الله قاسم الجبارین از حلقوم میلیونها ایرانی شنیده شد و سران و سربازان خبیث آمریکایی  دیگر هیچ نقطه ای برایشان امن نخواهد بود و به زودی باید تاوان دلهای داغدار را بدهند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018