رییس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت: مدیریت هزینه ، استفاده از نیروهای بومی و توجه به اقتصاد مقاومتی از مهمترین ویژگی های پروژه استخر ورزشی دانشگاه است که از آن می توان به عنوان نماد مدیریت پروژه های جاری و افزایش بهره وری در سطح دانشگاه نام برد.

به گزارش دانشجو سلام؛ علی نجفی نژاد در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: پروژه استخر ورزشی دانشگاه به عنوان بزرگترین و مجهزترین مجموعه ورزشی در استان است که بهمن ماه و همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افتتاح خواهد شد.

رییس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت:یکی از مهمترین ویژگی های این پروژه مدیریت هزینه های آن است و این مجموعه نماد مدیریت پروژه های جاری و افزایش بهره وری در سطح دانشگاه است.

وی ادامه داد: در راستای اقتصاد مقاومتی تلاش کردیم از هزینه های اضافی خودداری کنیم و با افزایش بهروری نیاز خود را تامین کنیم.

نجفی نژاد گفت: تمام این کارهای عمرانی با تکیه بر جوانان بومی و باور به توانمندیهای آنها انجام شد.

رییس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان بیان کرد: طراحی این پروژه در سال ۸۹ صورت گرفت و در سال ۹۰ کلنگ زنی شد ولی به دلیل مشکلات مالی بعد از چند سال توقف در بهمن ۹۵ شروع به کار کرد که فاز اول آن اردیبهشت ۹۷ به بهره برداری رسید.

90ن

وی افزود: تاکنون برای این پروژه بیش از هشت میلیارد تومان هزینه شده و پیش بینی می شود با تجهیز و تکمیل آن هزینه ها به ۱۰ میلیارد تومان برسد.

وی گفت:این پروژه عمومی است وهمه همشریان میتوانند از آن استفاده کنند و برای این کار درب خروجی که خارج از محوطه دانشگاه در نظر گرفته شده است.

وی افزود: تسهیلات ویژه برای دانشجویان و کارکنان دانشگاه در نظر گرفته می شود که البته این تسهیلات شامل فارغ التحصیلان دانشگاه هم خواهد شد.

رییس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان ادامه داد: البته این انتظار از فارغ التحصیلان دانشگاه که در زمینه های مختلف تولیدی و کشاورزی مشغول به کار هستند وجود دارذ دانشگاه  را در زمینه های مختلف که نیاز به کمک آنها دارد یاری رسانند.

طرح سردرب دانشگاه جزو 20 طرح برگزیده کشوری قرار گرفت

وی درادامه با اشاره به  پروژه سردرب دانشگاه اظهار کرد: طرح سردرب دانشگاه جزو 20 طرح برتر سردرب های کشور قرار گرفت که بزودی در محل ورودی جدید دانشگاه افتتاح خواهد شد.

91ن

نجفی نژاد ادامه داد: بیش از یک میلیارد تومان برای پروژه هزینه شده و تا پایان سال عملیات اجرایی آن به اتمام می رسد.

وی گفت: ضرورت داشت دانشگاه علوم کشاورزی به عنوان دانشگاه مادر استان  سردرب زیبا و در خور داشته باشد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018