رییس دانشگاه آزاد اسلامی گرگان و نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه برخی مسئولین نمی خواهند بی قانونی فضای مجازی سامان یابدلذا دستگاه قضا قاطعانه در قضیه دروغ دختر آبی ورود کند وخبرگزاری شایعه پراکن، سیاسیون و سلبریتی ها را مجازات کند .

به گزارش دانشجوسلام؛ حجت الاسلام سید علی طاهری امروز در خصوص حواشی پیرامون دروغ دختر آبی در گفتگو با خبرنگار این پایگاه اظهار کرد: یکی از مشکلاتی که چندین سال است، بوجود آمده، افسارگسیختگی فضای مجازی است و باید قانون جامع و مانعی داشته باشیم که متاسفانه نداریم و آسیب های فراوانی از این ناحیه به مردم و نظام وارد شده است.

دروغ دختر آبی، قوه قضایه را هدف قرار داده و ورود برخی مایندگان و چهره های مشهور قابل تامل است

وی افزود: در قضیه دروغ دختر آبی نیز قوه قضایه را هدف قرار دادند که یک شبکه مشخص و تابلو دار این کار را انجام داده و به نظر می رسد همصدایی برخی نمایندگان، مسئولان و چهره های مشهور قابل تامل است.

نماینده دوره هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انگار برخی از مسئولین نمیخواهند فضای مجازی کنترل شده و در حقیقت سامان بگیرد، تصریح کرد : زیرا همین سو استفاده ها به نفع خودشان است، دیدیم که در انتخابات ریاست جمهوری گذشته با استفاده از فضای مجازی، توانستند با دروغ های خودشان پیروز شوند .

وی ادامه داد: چنانچه جلوی افسارگسیختگی فضای مجازی گرفته نشود به کل جامعه آسیب می زند ، به نظر می آید این بعنوان یک هشدار جدی است، امروز برای قوه قضایه، فردا ممکن است برای خود دولت مطرح شود.

طاهری با اشاره به موج سواری برخی نمایندگان مجلس از جمله علی مطهری و فاطمه سلحشوزی بیان کرد: آقای مطهری در مجلس در کمیسیون فرهنگی بودندو بدون شک علاقه مندند که یک ساز و کار قانونی به این فضا بدهند تا ما شاهد دروغ پردازی ازسوی آنها علیه نظام وسپس عذرخواهی آنها نباشیم.

لزوم برخود قاطعانه دستگاه قضا تا عذر خواهی رسمی و رسیدگی قضایی خاطیان

وی اذعان کرد: متاسفانه هیئت نظارت برنمایندگان خاصیت زیادی ندارد و چنانچه تصمیمی گرفته شود با لابی های فروانی که در چینش آنها از سوی لابی قدرتمند در مجلس می شود عملا بی فایده است لذا باید دستگاه قضا به طور جد ورود پیدا کند و تا عذر خواهی رسمی و رسیدگی قضایی قاطعاته عمل کند.

این نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در خصوص ورود سلبریتی ها در این موضوع هم بیان کرد: در این حوزه ورود وزارت ارشاد هم ضروری به نظر می رسد و اگر قانون ضعیف است باید به مجلس لایحه بدهد اما متاسفانه تصمیم جدی در دولتمردان مشاهده نمی شود این درحالی است که این قبیل شایعه پراکنی و دروغ پردازی ازسوی افراد مشهور هنری و ورزشی جوی بدی را در جامعه ایجاد می کند و باعث سوء استفاده دشمن می شود.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018