جناب وزیر! در یک کلام بگویم آنکه حریف من و خانواده بحران آفرین من می شود تنها مدیر انقلابی و جهادی است خواه بومی باشد یا غیر بومی!

به گزارش دانشجو سلام؛ قبل از سال جدید مسئله مهمی دغدغه اصلی مردم و رسانه های استان شد که البته بعد از مدتی به مشکل و مسئله اصلی بسیاری از استانهای کشور تبدیل شد

سیل همان اتفاقی که بیش از ۴۰ روز است  نگذاشت کاورهای ابی رنگ از تن مسئولین استان گلستان خارج شود.

با وجودیکه این بحران هنوز مسئله و دغدغه اصلی مردم سیل زده است اما ادمین های کانال های تلگرامی  و نمایندگان احزاب گویی دیگر خسته از واژه تکرای سیل دغدغه و سوژه دیگری برای خودشان درست کردند و این را در خبرها و یا بعضا فورواردهای اخبار مهمشان در گروه ها می توان فهمید.

 بحث امروزشان تعیین استاندار بومی و یا غیر بومی است برای این کار هم احزاب  و جناح های همسو جلسه تشکیل دادند و گزینه معرفی کردند و بالاخره نمایندگان تا دیگر شخصیتهای مهم استانی هم به وزیر از طرق مختلف پیغام و پسغام دادند که استاندار مورد نظر ما باید چنان باشد و چنین!

در این بین نظر همه بالاتفاق بیان شد جز عامل اصلی این بحران

بله سیل را می گویم او هم گویی با وزیر کشور سخنی دارد و می خواهد درخواست دهد که استاندار مورد نظر باید چه ویژگی داشته باشد؟!

در ادامه نامه این عامل بحران استان به وزیر کشور را می خوانیم.

جناب رحمانی فضلی وزیر محترم کشور

سلام علیکم

بدون مقدمه می خواهم بروم سر اصل مطلب ، جناب وزیر مردم استان گلستان مرا مهمان ناخوانده استانشان در سال جدید و عامل اصلی وضع موجود می دانند.

می گویند عامل عزل مناف هاشمی و تخریب منازل و وسایلشان من هستم 

در همین راستا بسیاری از فعالین و نمایندگان احزاب استان  چاره برون رفت از این مشکلات را انتخاب استاندار بومی می دانند (نه یک کلمه کم و نه یک کلمه زیاد!!) و اینطور که شنیدم واسطه های مختلفی را هم حضورتان فرستادند.

اما جناب وزیر من به عنوان کسی که بیش از چهل روز است با مردم این منطقه زندگی می کنم و با گوشت و پوستم مشکلاتشان را لمس کردم به نمایندگی از عوامل بحران دیگر مانند بیکاری، فقر، سیاست زدگی و دیگر آسیبهایی که استان را تهدید می کند می گویم  صِرف مدیر بومی یا غیر بومی نمی تواند ما را کنترل و از بین ببرد.

به حمدلله در سایه سیاست زدگی استان و وجود مدیران با سلایق گوناگون آنقدر قدرتمند شده ایم که بتوانیم برخلاف ادعای آقایان تلگرامی و نمایندگان احزاب سیاسی، حتی استاندار بومی را هم به چه کنم چه کنم بیندازیم !!

جناب وزیر! به عقیده من بومی یا غیر بومی بودن را ملاک انتخاب خود قرار ندهید! من در این چهل روز جوانان بومی را دیدم که با روحیه جهادی برای اینکه جلوی یکه تازی های مرا بگیرند دل به دریا زدند و حتی جانشان را تقدیم کردند  و یا مدیر غیر بومی را هم سراغ دارم که با آنکه  زادگاهش کیلومترها با منطقه من فاصله دارد ولی چنان جانانه در دل شب با حرکت انقلابی و جهادی دهانم را از چهار طرف بست و اجازه نطق کشیدن دوباره را به من نداد که شگفت زده ام کرد!!

جناب وزیر! در یک کلام بگویم آنکه حریف من و خانواده بحران آفرین من می شود تنها مدیر انقلابی و جهادی است خواه بومی باشد یا غیر بومی!

والسلام علیکم

سیل گلستان

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018