او یک معلول جسمی است، با دنیایی از آرزو و عشق به زندگی اما راهش برای زندگی کردن دشوار است زندگی با ویلچر، سریدن روی زمین، ماندن در خانه، بیماری امانش را بریده است..


به گزارش دانشجو سلام؛ لیلا لک زایی دختر معلولی45 ساله اهل روستای وحدت از توابع شهر انبارالوم  که قبلا با این پایگاه خبری گفتگویی داشته و مشکلات زندگی خود را برایمان مطرح کرد و به لطف خیرینی که اعلام آمادگی کردند قسمتی از این مشکلات برطرف شد اما حال این روزهای لیلا زیاد خوب نیست و بیماری امان او را بریده است می گوید دیگر نمی تواند هزینه های درمانش را پرداخت کند و ویلچرش هم دوباره خراب شد و رفت و آمد هم برایش سخت و دشوار شده است.


لیلا البته اینطور که گفته تا دو سالگی سالم بود و براحتی راه می رفت اما یک شب تب کرد و بدلیل واکسن اشتباهی که پزشک تزریق کرده بود لیلا برای همیشه فلج شد.
او یک معلول جسمی است، با دنیایی از آرزو و عشق به زندگی اما راهش برای زندگی کردن دشوار است زندگی با ویلچر، سریدن روی زمین، ماندن در خانه.

78ع


لیلا از طریق بافندگی امرار معاش کرده و نان دستانش را می خورد همان ابتدا از مهیا نبودن شرایط کار برای یک معلول گله مند بود، گفت بعضی از کارها حدود 4 ماه طول می کشد تا تکمیل شود اما بدلیل عدم آشنایی با بازارهای فروش عمدتأ مجبور به فروش دست بافته هایش با قیمت پایین به افراد بومی منطقه می شود، این در حالی است که او در خانواده هفت نفری زندگی می کند که امرار معاش خانواده از طریق حقوق کارگری پدر تأمین می شود. لیلا دچار بیماریهای تنفسی و ریوی است هر ماه باید به پزشک مراجعه نماید و پول دارو و آزمایش او بسیار زیاد است.

 

8990ا

چشمهای این دختر معلول هم دچار مشکل است و احتیاج به عمل دارد اما هزینه عمل آنقدر بالاست که او نمی تواند از پس مخارج درمانش براید.

لیلا در ادامه از بهزیستی خواست تا هزینه درمان او که زندگی را برایش سخت کرده است فراهم کند.

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018