رییس دانشگاه گفت:در زمینه اهم اقدامات دانشگاه در سیل گلستان گفت: بعد از وقوع سیل در شهرهای گنبد ،آق قلا و گمیشان بیش از 35 تیم ثابت و سیارسلامت در منطقه مستقر شده و خدمات بهداشتی و درمانی را به سیل زدگان ارایه می کنند.


به گزارش دانشجوسلام؛  فاضل با بیان اینکه تاکنون بیش از 5965 مورد ویزیت رایگان حادثه دیدگان توسط تیم های سلامت صورت گرفته است گفت:خوشبختانه با اقداماتی انجام شده تاکنون هیچ مورد بیماری واگیردار،عفونی و التور (وبا) گزارش نشده است


رییس دانشگاه با تشکر از سپاه پاسداران و ارتش جمهوری اسلامی در کمک رسانی و احداث بیمارستان های صحرایی تصریح کرد:خوشبختانه در حال حاضرکمبودی در خصوص تامین دارو و نیروی متخصص نداریم.

رییس دانشگاه گفت:در زمینه اهم اقدامات دانشگاه در سیل گلستان گفت: بعد از وقوع سیل در شهرهای گنبد ،آق قلا و گمیشان بیش از 35 تیم ثابت و سیارسلامت در منطقه مستقر شده و خدمات بهداشتی و درمانی را به سیل زدگان ارایه می کنند.


وی با اعلام اینکه برای حفاظت از مادران باردار تدابیر ویژه ای اندیشیده شده است گفت: بیش از 132 مادر باردار در کمپ ها اسکان داده شده اند و ده نفر آنها به سلامت وضع حمل نموده اند.


وی در بخش دیگر از سخنان خود در حوزه درمان گفت تاکنون106 ماموریت اورژانس فوریت و حوادث پیش بیمارستانی و 13 ماموریت اورژانس هوایی انجام شده است که این ماموریت ها بلاخص در نجات جان مادران باردارپرخطرنقش ارزنده ای داشته اند.


 فاضل با برشمردن بازدید های مستمر از مناطق سیل زده وحضور وزیرمحترم بهداشت ،معاون درمان وزارت متبوع، رییس اورژانس کشور و سایرمسوولین وزارتی که متفق القول از روند ارایه خدمات دانشگاه رضایت داشتند افزود:حوزه سلامت کشور و استان تا پایان کار در کنار حادثه دیدگان هست و خدمات تخصصی سلامت را ارایه خواهد کرد.

وی در تامین داروی مورد نیاز مناطق سیل زده نیز گفت :16 تیم داروسازی، توزیع دارو در این مناطق را بعهده دارند.


رییس دانشگاه افزود :توزیع نیروهای تخصصی سلامت در مناطق سیل زده انجام شده است و نیروها از پزشک متخصص گرفته تا بهورزان گرانقدر در حال خدمت هستند که جا دارد در همین جا به این عزیزان خسته نباشید عرض نمایم

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018