فرمانده سپاه نینوا گفت:بیانیه گام دوم انقلاب ادامه و مکمل همان وصیت الهی سیاسی امام راحل است که هردو یک جهت را نشان می دهند و جای تعجب دارد بعد از 30 سال از رحلت امام کسانی نفهمیدند امام خامنه ای همان امام خمینی است.

به گزارش دانشجوسلام؛ سردار حسین معروفی در اولین یادواره شهدای خوشنام دانشگاه آزاداسلامی گرگان و 18 شهید مدافع حرم استان که در این دانشگاه برگزار شد اظهار کرد: شهدا دو چیز مهم یعنی جان و آبروی خود را برای دفاع از انقلاب و ارزشهایی اسلامی، تبعیت از ولایت فقیه  و تمامیت ارضی تقدیم کردند.

فرمانده سپاه نینوا بیان کرد: شهدا به هیچ کس بدهکار نیستند چون در امتحان سخت الهی پیروز شدند و این ما هستیم که به خون شهدا مدیونیم.

وی افزود: امروز همه ما تلاش می کنیم که اعمال ما موجب قرب الهی قرارگیرد اما شهید عنداله است و به تعبیر امام راحل شهید نظر می کند به وجه اله که چنین مقامی برای ما حتی قابل درک هم نیست.

سردار معروفی ادامه داد: هرکس با هر گرایش و با هر مذهبی سعی می کند خود را به شهید نزدیک کند چرا که می داند نگاه شهید یعنی مصونیت برای جامعه اسلامی و نگاه به اقتدار و عزت میهن است.

وی گفت: وقتی  در انقلاب همزمان 72 مدیر آن به شهادت می رسند این به معنای آن است برای هر صندلی و کرسی که مدیری بر آن تکیه زده خون یک شهید از جنس شهدای کربلا ریخته شده و اگر مدیران ما این را درک کنند مطمعنا همه تلاش خود را برای خدمت قرار می دهند.

وی افزود: آیا با درک صحیح این فرهنگ دیگر جایی برای خیانت و بی تفاوتی و توجه نکردن به برخی ناملایمات نسبت به مردم رخ خواهد داد؟!

وی ادامه داد: 36 هزار نفر از شهدای دوران دفاع مقدس  متاهل  بودند و این نشان می دهند این افرادهم وابستگی عاطفی به فرزند و خانواده داشتند اما برای رضای خدا و ارمانهای انقلاب وارد میدان  دفاع شدند و این چیز بسیار ارزشمندی است که باید نسل جوان بدانند.

وی بیان کرد: شهدای مدافع حرم و امثال شهید حججی خروجی تربیت فرهنگ دفاع مقدس اند و امروز جامعه نیازمند احیاء همان تفکر است.

فرمانده سپاه نینوا با اشاره به بیانیه رهبر معظم انقلاب در گام دوم انقلاب بیان کرد: گام دوم انقلاب نباید صرفا در این بیانیه خلاصه بلکه باید به گفتمان عملی تبدیل شود.

سردار معروفی افزود: در دهه پنجم انقلاب قرار است تمدن سازی و آمادگی برای زمینه ظهور حضرت حجت فراهم شود و کسانی که خسته اند و جزو ریزشها نمی توانند در این راه گام بردارند.

وی گفت: مخاطبان سخنان رهبر معظم انقلاب افرادی شجاع با کار شبانه روزی که نتیجه مادی برای خود طلب نمی کنند هستند  و این روحیه جز در نسل جوان وجود ندارد.

وی  افزود:بیانیه گام دوم انقلاب ادامه و مکمل همان وصیت الهی سیاسی امام راحل است که هردو یک جهت را نشان می دهند و جای تعجب دارد بعد از 30 سال از رحلت امام کسانی نفهمیدند امام خامنه ای همان امام خمینی است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018