رئیس ستاد اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان گفت:اگر در رسیدن انقلاب به اهدافش در گام اول ایمان نداشته باشیم و باور نکنیم اسلام می تواند در تمام زمینه ها الگوی جهانی شود مطمعنا در گام دوم هم  توفیق نداریم.

به گزارش دانشجو سلام ؛ حجت الاسلام احمدی در مورد گام دوم انقلاب و بیانیه راهبردی رهبر معظم انقلاب اظهار کرد: کسانی که شرایط  قبل از انقلاب را درک کردند  قدر این انقلاب را می دانند و حتی دشمنان منصف هم گواهی می دهند که دوران انقلاب و رهبری  امام با  دوره کسانی که در این کشور حکومت کردند  متفاوت بوده است.

رئیس ستاد اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان گفت: تمام تلاش در گام اول انقلاب برای استقرار اهداف انقلاب بود و کار امدی مهمترین هدف انقلاب در گام اول بود که به گواه دوست و دشمن به آن رسید و حاضریم با هرکسی که در این خصوص شبهه ای دارد بحث کنیم.

وی افزود: استمرار ارزشهای انقلاب در گام دوم قرار دارد که لازمه آن تحقق استقرار آن ارزشها در گام اول است.  و اگر گام اول خوب فهمیده شود می توان گام دوم  را فهمید.

وی ادامه داد: کسانی در انجام استمرار می مانند که به رسیدن اهداف در مرحله استقرار که همان کارمدی است باور نداشته باشند و  دشمن چون می بیند گام دوم انقلاب با ارزشهایش هم خوانی ندارد سعی دارد اینطور القا کند که نظام در گام اول به هدفش که همان کارامدی است نرسیده است.

حجت الاسلام احمدی بیان کرد: استقلال آزادی و جمهوری اسلامی سه هدف مهم در گام نخست بود که انقلاب در هر سه بخش به هدفش رسید .

وی توضیح داد: عزت ایران ،زندگی مبتنی بر فرهنگ دینی  و امنیت از مقوله هایی بود که در ابتدای انقلاب جزو اهداف بوده و امروز ایران امن ترین کشور منطقه است که متاسفانه این دستاوردها  با  تبلیغات دشمن خیلی به چشم نمی آیند.

وی گفت: کسانی که بر القا ناکارامدی نظام تکیه می کنند در واقع می خواهند بگویند دین توانایی اداره امور جامعه  را ندارد و بارها  شنیده شد علما برای حفظ شان خود به حجره ها رجوع کنند.

وی افزود: تمام مشکلات اقتصادی امروز جامعه به خاطر ماندن مدیرانی است که در گام اول انقلاب ماندند و به آن عمل نکردند چرا که ارزشهای انقلاب بر این اساس پایه گذاری شده بود که نگاه به داخل و ظرفیتهای داخلی باشد اما این افراد که به ارزشهای گام اول عمل نکردند نگاهشان به بیرون بود از اینرو گام اول در آنها تثبیت نشده بنابراین نمی توانند مرد میدان گام دوم انقلاب باشند.

حجت الاسلام احمدی گفت: انقلاب در گام دوم به دنبال احیاء حیات طیبه و ماندگاری بر اساس اهدافش است.

وی ادامه داد: گاهی در بیان اهداف انقلاب  حرفهایی زده می شود که تردید و چرایی ایجاد می کند و شنیده می شود گاهی برخی با ناپختگی می گویند ما با انقلاب دنبال آب و نان نبوده ایم که این حرف درستی نیست چرا که  هرچند این جزو هدف اول انقلاب نبوده اما مطمعنا یکی از اهداف انقلاب بوده استن.

وی افزود: اگر در رسیدن انقلاب  به  اهدافش در گام اول ایمان نداشته باشیم و باور نکنیم اسلام می تواند در تمام زمینه ها الگوی جهانی شود مطمعنا در گام دوم هم  توفیق نداریم.

حجت الاسلام احمدی بیان کرد: اعتماد اجتماعی مردم اسیب دیده است و در گام دوم انقلاب باید با امید افرینی و حرکت در جهت اعتماد سازی این اعتماد اسیب دیده را بهبود ببخشیم.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018