در پنجمين روز از دهه مبارك فجر و همزمان با چهلمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي، آئين افتتاحيه نخستين آزمايشگاه و كارگاه فناوري‌هاي نوين پارك علم و فناوري گلستان برگزار شد.

به گزارش دانشجو سلام؛ به نقل از روابط عمومي پارك علم و فناوري گلستان، اين آزمايشگاه و كارگاه به همت پارك علم و فناوري گلستان امروز با حضور معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار گلستان، امام جمعه و فرماندار شهرستان آق‌قلا، رئيس و مديران ارشد پارك علم و فناوري گلستان، رئيس شركت شهرك‌هاي صنعتي گلستان، تعدادي از مديران استاني و مديران شركت‌هاي دانش‌بنيان در ساختمان كسب‌وكار واقع در شهرك صنعتي آق قلا افتتاح شد.

اين مركز از سه بخش مجزاي آزمايشگاه ميكروبي، آزمايشگاه شيميايي و كارگاه نمونه‌سازي فناوري  در سالني به مساحت 370 متر مربع و با هزينه‌اي بالغ بر 30 ميليارد ريال به همت پارك علم و فناوري گلستان به بهره‌برداري رسيد.

گفتني است كليه دستگاه‌ها و تجهيزات آزمايشگاهي و كارگاهي اين آزمايشگاه تولید شركت‌هاي دانش‌بنيان داخلي است و از اين پس تمامي شركت‌هاي فناور، دانش‌بنيان، شركت‌هاي مستقر در شهرك صنعتي آق‌قلا و محققان استان مي‌توانند براي انجام آزمايشات پيشرفته مورد نظر از امكانات موجود در اين آزمايشگاه استفاده نمايند.

 
 

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018