امام جمعه اهل سنت مراوه تپه گفت: شهرستان مرواه تپه بعد انقلاب طعم آسایش و رفاه را چشید  و امروز تمام چیزهایی که در مراوه نپه میبینیم برایمان مانند رویا بود.

به گزارش دانشجو سلام؛ آخوند غراوی در نشست خبری چهلمین سال انقلاب در گرگان  اظهار کرد: دهه فجر برای ملت ایران نوری بود و کارهایی که بعد از انقلاب در کشور انجام شد قابل قیاس با دوران قبل نیست و رزیم شاهنشاهی کوچکترین اهمیتی به مردم ترکمن صحرا نمی داد.

امام جمعه اهل سنت مراوه تپه گفت: خدمات انقلاب به شهر مرزی مراوه بیش از آن چیزی بود که تصور می کردیم و در رژیم سابق مراوه تنها به عنوان  یک بخشی  مطرح بود که بخشداری آن هم فعالیت خاصی نداشت و مردم منطقه حتی از داشتن امکانات اولیه مانند جاده و برق و آب هم محروم بودند.

آخوند غراوی بیان کرد: شهرستان مرواه تپه بعد انقلاب طعم آسایش و رفاه را چشیدند  و امروز تمام چیزهایی که در مراوه نپه میبینیم مانند رویا بود.

وی ادامه داد: داشتن حوزه علمیه  و امکاناتی نظیر اب و برق برای مردم شبیه رویا بود و فکر نمی کردیم روزی این شهر امکانات امروز را داشته باشد.

وی توضیح داد: قبل از انقلاب تنها ۴مسجد به صورت محدود در این شهر ترکمن نشین و مرزی وجود داشت که این رقم بعد از انقلاب به ۱۵ مسجد و یک حوزه علمیه ارتقا یافت.

آخوند غراوی در بیان خصوصیات امام راحل گفت: امام مردی الهی و متکی به خدا بود و او مجسم  فردی بود که به ایاک نعبد و ایاک نستعین اعتقاد کامل داشت و شبانه روز برای بانی این انقلاب و این مرد خدا دعا می کنیم.

امام جمعه اهل سنت مراوه تپه افزود:انقلاب اسلامی نعمتی بزرگ برای ملت ما است که باید شکر آن را به جا آورد و اگر کفران نعمت کنیم خداوند نعمتش را از ما می گیرد.

لیلا هاشمی

انتهای پیام

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018