رییس ستاد اجرائی چهلمین سال انقلاب گفت: کارنامه نظام در تراز جمهوری اسلامی نیست اما مقایسه این زمان با دوران پهلوی مقایسه دریا با نم است و حق مردم ایران بالاتر از آن چیزی است که تاکنون اتفاق افتاده است.

به گزارش دانشجو سلام؛ حجت الاسلام احمدی اظهار کرد: انقلاب تحفه ای از طرف خدا برای ما بود .

وی گفت: امام با انقلاب بعثتی کردند البته بدون وحی و ماموریت شرعی خود را اغاز کردند و حکومت پهلوی جلوی امام را نتوانست بگیرد و حوزه و جامعه با تمام توان به ندای امام لبیک گفتند و علاوه بر خون دلهای خورده  شده خونهایی هم به پای انقلاب ریخته شد.

 رییس ستاد اجرائی چهلمین سال انقلاب بیان کرد: درخت انقلاب با خون دل مبارزین، تنومند شد و در ۱۲ بهمن ۵۷ به بار نشست و با ورود امام حکومت مورد نظر امام وارد کارزار جدید و دست استثمار از کشور کوتاه و با نصرت الهی انقلاب پیروز شد.

حجت الاسلام احمدی ادامه داد: به زندگی و معیشت مردم باید طبق قانون اساسی عمل  شود .

وی افزود: رانت خواری ،دست اندازی به بیت المال، عدم وجدان کاری، بی نظمی اجتماعی ناشی ازتاثیر تفکر غربی  در جامعه است و مدیرانی که  این تفکر را داشتند نه تنها به معیشت مردم بلکه به خواسته های مردمی که انقلاب کردند اسیب زدند.

رییس ستاد اجرائی چهلمین سال انقلاب  گفت: دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی مانند امنیت استقلال، آزادی که از شعارهای اصلی آن بوده محقق شده است.

وی ادامه داد: وجود این آزادی که در حضور عالی ترین مقام کشوری، نظام را نقد می کنیم حاصل خون شهدایی است که انقلاب کردند.

حجت الاسلام احمدی  بیان کرد: کارنامه نظام در تراز جمهوری اسلامی نیست اما مقایسه این زمان با دوران پهلوی مقایسه دریا با نم است و حق مردم ایران بالاتر از آن چیزی است که تاکنون اتفاق افتاده است.

وی گفت:عملکرد مسئولین ما جهادی قابل تحسین نیست و مردم استان با توجه به مواهبی که در اختیار دارند نباید وضع این چنینی داشته باشند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018