فرماندار بندرگز گفت:۴۰ درصد باغات استان در بندرگز وجود دارد واین شهر قطب باغداری در استان محسوب می شود و بهترین نقطه سرمایه گذاری تبدیلی در بندرگز وجود دارد.

به گزارش دانشجو سلام؛ احمدی فرماندار بندرگز در نشست خبری چله انقلاب گفت: بنندر گز با دارا بودن ساحل و جنگل دارای جاذبه گردشگری بالایی است.

فرماندار بندرگز افزود: تعداد سه واحد شهرک صنعتی در بندرگز وجود  دارد و توانستیم ۵واحد صنعتی که تعطیل بود را به چرخه تولید برگردانیم.

وی ادامه داد:۴۰ درصد باغات استان در بندرگز وجود دارد واین شهر قطب باغداری در استان محسوب می شود.

احمدی بیان کرد:بهترین نقطه سرمایه گذاری تبدیلی در بندرگز وجود دارد.

وی گفت: ظرفیت مهم شهرستان بندرگز سرمایه انسانی آن است و برخی مدیران خوب کشوری از این شهر می باشند که این امر به دلیل فعال بودن مردم این شهر در عرصه های سیاسی اجتماعی و ورزشی است.

فرماندار بندرگز در خصوص افتتاح پروژه های عمرانی در دهه فجر گفت: در حوزه اشتغال ۳۷ پروژه با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان در این ایام افتتاح خواهد شد که برای ۸۷ نفر اشتغال زایی خواهد شد.

وی ادامه داد: افتتاح مدرسه سه کلاسه در گز غربی، زهکشی اراضی ، اب بندان وطناو... از جمله برنامهای است که در این ایام به بهره برداری خواهد رسید.

وی از ساختمان گمرک بندرگز به عنوان شناسنامه این شهر یاد کرد و افزود: ساختمان گمرک بندرگز به عنوان شناسنامه بندرگز است و در اختیار سازمان گردشگری داده شد تا به عنوان نماد شهرمعرفی شود.

فرماندار بندرگز افزود: از سال ۹۲ تا کنون در بندرگز ۲۳ پروزه انجام شد.ودر زمینه اشتغال پایدار روستایی ۱۱ میلیارد و ۲۰۰ مییبون تومان اعتبار داشته ایم.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018