مدیرکل صمت گلستان گفت: گلستان در سال جاری با پرداخت 553 میلیارد تومان تسهیلات رتبه دوم را در بخش رونق کسب کرد.

به گزارش دانشجو سلام؛ مدیرکل صمت گلستان در نشست خبری چله انقلاب اظهار کرد: امروز در جنگی به مراتب سختر از دوران 8سال جنگ قرار گرفتیم چون در جنگ اقتصادی دشمن دیده نمی شود .

قوانلو گفت:در شرایط جنگ همه فلش نیروهای نظام به سمت دشمن بود الان هم باید با همه اختلاف نظرها  و با توجه به اینکه دشمن اصلیت نظام را هدف گرفته به هم کمک کنیم.

وی بدون اشاره به  ضعفهایی مدیریتی و اعتماد به دشمن، با مقایسه وضعیت کنونی و زمان جنگ مشکلات اقتصادی را ناشی از فشار تحریمها دانست و انتقادهای برخی رسانه ها را باعث تضعیف دولت و نظام خواند.

مدیرکل صمت گلستان ادامه داد: با ایجاد امید در کشور می توان به دشمن پاتک زد و تمام شبکه های ماهواره ای درصدد این هستند که مردم را ناامید کنند و طوری القا کنند که در این مدت کاری نشده است.

وی افزود: در ایام دهه فجر 13 برنامه مصوب داشتیم که به ستاد گرامیداشت چهلمین سال انقلاب اعلام کردیم.

قوانلو  بیان کرد: همایش تبیین نقش بازاریان و صنعتگران در پیدایش انقلاب، جشن سالگرد پیروزی انقلاب در کلاله با دعوت از اهل تسنن و تشیع، همایش صنایع پیشرفته، تبیین و نقش جایگاه مدیریت جهادی در برابر تحریم ها، همایش چهار دهه صادرات غیرنفتی، جشن مردمی با کمک اتاق اصناف، گرامیداشت شهدای اصناف در بندرترکمن، دیدار با خانواده های شهدا و معرفی ۴۰ واحد صنعتی و بزرگ بعد از انقلاب از جمله ای برنامه هاست.

وی با مقایسه وضعیت صنعت استان در قبل و بعد انقلاب بیان کرد: قبل از انقلاب در استان تنها صنایع ما محدود به۱۳ واحد پنبه پاک کنی بود اما امروز شاهد فعالیت هزار واحد صنعتی و ۴۰۰ واحد  صنایع تبدیلی فعال هستیم.

 قوانلو گفت: امسال با سفر ریاست جمهوری افتتاح پروژه های دهه فجر زودتر انجام شد و در این سفر 31واحد صنعتی با بودجهای بالغ بر 347میلیارد تومان افتتاح شد.

وی ادامه داد: گلستان در سال جاری با پرداخت 553 میلیارد تومان تسهیلات رتبه دوم را در بخش رونق کسب کرد.

قوانلو افزود: طی ۹ ماه امسال نرخ بیکاری استان به ۹.۸ درصد رسیده است.

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018