مدیر کل بنیاد شهید استان گلستان گفت : چهارگلزار شهدای بهشت زهرا به عنوان گلزار شهدای ملی، گلزار شهدای زرتشتیان نماد گلزار اقلیتها، گلزار شهدای سیدهادی در خوزستان به عنوان گلزار شهدای روستایی و گلزار شهدای اهل سنت  گنبد به نمایندگی از شهدای اهل سنت انتخاب شدند که قرار است برنامه های محوری در آن برگزار شود.

به گزارش دانشجوسلام؛ اسرافیل وزیری در نشست خبری چله انقلاب اسلامی اظهار کرد: در ایام دهه فجر تا روز تشکیل بنیاد شهید در مجموع 1000برنامه کاربردی برگزار می شود.

مدیرکل بنیاد شهید استان گلستان گفت:غبار روبی 292 گلزار شهید، برنامه نمادین  دیدار با خانواده شهدا ، تجلیل از ایثارگران فجر افرین به همراه نماینده ولی فقیه، برگزاری یادواره  48 شهید فجر افرین که از سال 42 تا 57 به شهادت رسیدند، ویزیت رایگان خانواده های شهدا و رونمایی از تصویر 18 شهید مدافع حرم از جمله این برنامه ها است.

وی ادامه داد: طرح سپاس و دیدار چهره با چهره مردم و مسئولین با خانواده شهدا، برگزاری مسابقات فرهنگی ،ورزشی در رشته های مختلف، از دیگر برنامه های چهلمین سال انقلاب است.

مدیر کل  بنیاد شهید افزود:  نزدیک به 70 درصد شهدای  ما را شهدای روستایی تشکیل می دهند که برگزاری اولین یادواره شهدای روستایی کشور به صورت متمرکز  از برنامه های شاخص این ایام است.

وزیری گفت: چهار گلزار شهدای بهشت زهرا به عنوان گلزار شهدای ملی، گلزار شهدای زرتشتیان نماد گلزار اقلیتها، گلزار شهدای سیدهادی در خوزستان به عنوان گلزار شهدای روستایی و گلزار شهدای اهل سنت  گنبد به نمایندگی از شهدای اهل سنت انتخاب شدند که قرار است برنامه های محوری در آن برگزار شود.

وی تصریح کرد: افتخار به گذشته و امید به آینده  محور فعالیتها و خدمات ما به خانواده شهدا و ایثارگران است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018