استاد دانشگاه بقیـت الله گفت: توانمندی مغز خواهران پایه و اساس تداوم انقلاب بوده است و در واقع زنان موتور محرک جامعه و روندحرکتی انقلاب محسوب می باشند.

به گزارش دانشجوسلام؛ هدایت صحرایی استاد دانشگاه بقیـت الله در همایش فرشتگان اقتدار آفرین  در گرگان اظهار کرد: زنان به لحاظ ویژگی های رفتاری و طبیعی با مردان متفاوتند و یکی از تفاوتنهای بارزشان که می تواند باعث پیشرفتشان شود قدرت استنتاج و آنالیز در آنهاست.

استاد دانشگاه بقیـت الله گفت: این قدرت زنان در انقلاب باعث شد تا خط دهی اصلی به مردان را زنان به عهده گیرند و برای رسیدن به نتیجه اصلی به مردان کمک کنند.

وی افزود: اگر در زندگی اکثرا فرماندهان و شهدای زمان دفاع مقدس بنگریم می بینیم که راوی زندگی این شهدا همسرانشان بودند و آنها در واقع شخصیت شهدا را به جامعه معرفی کردند.

وی ادامه داد: توانمندی مغز خواهران پایه و اساس تداوم انقلاب بوده است و در واقع زنان موتور محرک جامعه و روندحرکتی انقلاب محسوب می باشند.

صحرایی بیان کرد: طبق روایات در زمان انقلاب حضرت مهدی نزدیک به 53 نفر از یاران حضرت بانوان می باشند که این زنان موتور محرکه انقلاب مهدوی می باشند.

استاد دانشگاه بقیـت الله گفت: اگر زنان جامعه همین حس تنوع طلبی که در آنها وجود دارد را به چگونگی پیشرفت انقلاب ارتقاء دهند میبینیم که چه اتفاقات مثبتی خواهد افتاد.

وی افزود: امروز همه شاهد جنایات بی شمار در یمن هستیم و چه کسی بهتر از زنان می تواند این فجایعی که در آنجا رخ می دهد را بیان کند؟

وی ادامه داد: با توجه به ظرافتهایی که در بیان و احساس زنان وجود دارد می توان به درد و غم پدران و مادران و فرزندان یمنی پرداخت.

صحرایی گفت: مکتب غرب براساس امانیسم و پوچ گرایی است و بر اساس این دیدگاه زن حیوان ناطقی بیش نیست ولی در اسلام جایگاه زن به عنوان انسانی است که خلیفه خدا در زمین است.

گفتی است در این مراسم از بانوان نخبه بسیجی در اقشار مختلف بسیج تقدیر شد.

Maedehh 1

Maedehh 1

Maedehh 1

Maedehh 1

Maedehh 1

Maedehh 1

Maedehh 1

Maedehh 1

Maedehh 1

Maedehh 1

Maedehh 1

Maedehh 1

Maedehh 1

Maedehh 1

Maedehh 1

Maedehh 1

Maedehh 1

Maedehh 1

Maedehh 1

Maedehh 1

Maedehh 1

Maedehh 1

Maedehh 1

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018