عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: در دهه پنجم انقلاب صدای مردم باید رساتر از مسئولین باشد و تنها مردم هستند که می توانند مانع تصویب این لوایح استکباری شوند.

به گزارش دانشجوسلام؛ جواد کریمی قدوسی در نشست مشترکی با حصور اساتید و دانشجویان و طلاب بسیجی در خصوص ماهیت کنوانسیونهای مطرح شده در مجلس اظهار کرد: در مورد کنواسیونها و به طور کلی معاهدات بین المللی که بحث روز است دانشگاهها و مراکز علمی که رسالت انقلابی فرهنگی و علمی به عهده دارند و جزو خواص هستند باید مطلع باشند و این جزو وظایف دینی و شرعی ما محسوب می شود که مردم را مطلع کنیم.

قوانینی برای دفاع از قدرت کشورهای استکباری!

 عصو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: fatf و cftجزو معاهده های ایدئولوژیک محسوب می شوند. چرا که اساسا موضوعی که این معاهدات برای ما تکلیف می کنند بر اساس ایدیولوژی غرب و به خصوص کشورهای عضو (جی هشت) هستند که پشت پرده تهیه این قوانین بین المللی قرار دارند که برای دفاع از قدرت و منافع خود کشورها را ملزم به مبارزه با تروریست و یا دیگر جرائم می کنند.

وی افزود: موضوع مطرح شده در آنها خوب است و به عنوان مثال می گویند مبارزه با خونریزی و جنایت! اما از کدام جنایت سخن می گویند؟!

بر خلاف ادعای ظریف کنوانسیونها پیش شرط پذیر نیستند

این نماینده محلس ادامه داد: برخلاف انچه دولت و ظریف القاء می کند که می توان برای این لوایح پیش شرط گذاشت باید اعتراف کرد اساسا کنوانسیونها شرط پذیر نیستند و کشورهایی مانند افغانستان یک شرط برا پالرمو. و مصر چندین شرط برای fatfقرار دادند اما درنهایت ان شرطها را برداشتند و با پیش شرطهای مطرح شده موافقت نشد.

تصویب لوایح استکباری برخلاف فتوای امام است

قدوسی با اشاره به فتوای امام بیان کرد: در فتوای صریح امام خمینی امده است که بیگانگان نباید بر شما مسلط شوند و پذیرش این کنوانسیونها کهبه تعبیر رهبر انقلاب نسخه های استعماری هستند در واقع تسلط بر اموال و اسارت سیاسی کشور مسلمان ما محسوب می شود که این کاری حرام و غیر شرعی است.

قرار است با هفت برجام! کل قانون لیبرال را برما تحمیل کنند

این نماینده مجلس افزود:در برجام طرف قرداد ما کل قانون نظام لیبرال و استکبار را پذیرفت ولی اعلام کرد مرحله به مرحله ان را اجرا می کند.

وی توضیح داد: ابتدا گفتند با برجام کل مشکلات حل خواهد اما بعد که تصویب شد اعلام کردند به دنبال نسخه های دیگر برجام بیاد برویم که fa tfو cft دو نمونه دیگر آن بودند که البته کار به این دو هم ختم نمی شود و در مرحله بعدی می خواهند معاهدهmtsrکه  بحث موشکی را در برمی گیرد را مطرح کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: امروز مردم نباید ساکت باشند و باید زمامداران خود را ارشاد کنند .

فقط قدرت  مردم می تواند مانع تصویب لوایح شود!مردم زمامداران را ارشاد کنند

وی گفت: دهه پنجم انقلاب صدای مردم باید رساتر از مسئولین باشد و تنها مردم هستند که می توانند مانع تصویب این لوایح استکباری شوند.

وی گفت: متاسفانه لاریجانی در نامه ای که از رهبر انقلاب در مجلس برای تصویب این کنوانسیونها قرائت کرد به نسحه های استکباری بودن این لوایح که رهبری در مورد آن گفتند اشاره نکرد.

بسیج عمومی ظرفیتها  توسط دولت و ظریف  برای تصویب کنوانسیونها!

قدوسی خطاب به نخبگان دانشگاهی و حوزوی گفت:دولت و لاریجانی برای تصویب این لوایح تمام و ظرفیت خود را به میدان اوردند تا از نمایندگان رای مثبت بگیرند از اینرو نخبگان و مردم هم با تمام ظرفیت خود باید ورود پیدا کنند تا مسئولین را ارشاد کنند که این لوایح به ضرر امنیت ملی و اقتصادی کشور ماست.

وی گفت:  لاریجانی می گوید این تصمیم نظام است و نظام البته در تعبیر آنان سران سه قوه هستند که باید به آنها گفت جناب لاریجانی شما نظام نیستید !

عصو کمیسیون امنیت ملی افزود:پیوستن به این کنوانسیون یعنی اشغال در امدن سرزمین ایران توسط استکبار .

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018