رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با اعلام اینکه همه داشته هایم از بسیج است گفت : بسیج دانشجویی باید پیشقراول ایجاد امیدواری در فضای دانشگاه باشد .

به گزارش دانشجوسلام ؛ علی نجفی نژاد رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان ظهر امروز در دیدار با مسئول بسیج اساتید و مسئول جدید بسیج دانشجویی استان گلستان و هیئت همراه اظهار کرد : جنگ بین حق و باطل و کفر و ایمان در راستای تحقق ارزشها همچنان ادامه خواهد داشت .

نجفی نژاد افزود : وارد یک دوره تاریخی جدید شده ایم که نشانه گرفتن ارزشها عوض شده و لذا باید ما هم از ابزار جدید استفاده کنیم و با توجه به گسترش تکنولوژی این ابزار امروز در اختیار جبهه مومن نیز قرار دارد .

وی با اشاره به اینکه نسل جدید ، نسل متفاوتی است تصریح کرد : در خصوص تبلیغات و شیوه های نوین تبلیغ ارزشها باید عالمانه فکر کنیم چون نسل جدید حتی به اطراف خود نیز توجه ندارد و در دنیای مجازی خود غرق شده است .

این استاد دانشگاه خاطرنشان ساخت : از دغدغه های اصلی ما شیوه های نوین و تکنیک های جدید تبلیغ و اطلاع رسانی است اما معتقدم نسل جدید با همین شکل و اوضاع باز هم وارثان آینده انقلاب هستند.

IMG 20181120 135524 754

نجفی نژاد بیان کرد : ما دنبال توسعه اقتصادی و توسعه سرانه استان در کشور هستیم و الان نیز در وضعیت جنگ اقتصادی قرار داریم و این بحث کاملا جدی است و تمام تمرکز ما باید روی این جنگ جلب شود و پرداختن به سایر موضوعات اولویت ندارد .

وی ادامه داد : بسیج دانشجویی انقلابی است ، سیاسی و جناحی نیست و به دنبال تحقق آرمانها و ارزشهای انقلاب است ، ما باید با همکاری یکدیگر شعار ما می توانیم را باور کنیم و اگر میدان را برای دانشجویان باز کنیم می توانند گره گشای مشکلات باشند .

رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با اشاره به اینکه دنبال دانشگاه کارآفرین جهت اشتغالزایی و پیوند دانشگاه با جامعه هستیم ، افزود : امروز نباید هیچکس را ناامید کنیم از فضای کشور و انقلاب ، ما باید دنبال ایجاد امیدواری در فضای دانشجویی و نخبگی باشیم و این یک کار انقلابی است .

دکتر نجفی نژاد اضافه کرد : بسیج دانشجویی باید پیشقراول ایجاد امیدواری در دانشجویان نسبت به انقلاب و نظام و آینده کشور باشد و جوری باشد که آن امکانی را که ما تحویل می گیریم به درستی در پیشبرد انقلاب استفاده کنیم و امروز باید ارزشها را با شیوه و زبان نسل جدید ارائه دهیم تا مورد قبول واقع شود .

وی تاکید کرد : دشمنان هیچگاه به آرزوی شان در دشمنی با انقلاب و نظام نمی رسند ، همچنین در جنگ فرهنگی نیز باید به تکنیک روز مجهز شویم چرا که متون قوی و اصیل و خوراک آن را به طور کامل داریم .

نجفی نزاد یاداور شد : ما باید منابع غنی و دینی موجود در قران و سیره اهل بیت و منابع دینی و فقهی مان را در اداره امور بکار بگیریم .

وی در پایان اظهار داشت : هر چه من کار تشکیلاتی و مدیریتی و علمی انجام داده ام ، مرهون بسیج هستم و همه داشته های امروز من از بسیج است .

IMG 20181120 135533 383

انتهای پیام /

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018