فرمانده سپاه نینوا گفت: فرهنگ ایثار و شهادت هنوز در بین نسل امروز ما وجود دارد و فرزندان شهدایی که پدرانشان را درک نکردند با پوشیدن لباس رزم آنان خود را شبیه پدرانشان می دانند.

به گزارش دانشجوسلام؛ سردار حسین معروفی دیشب در یادواره شهدای دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان با گرامیداشت یاد و نام شهدا اظهار کرد: رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس به علت خدا ترسی و اعتتقاد به نصرت الهی هیچگاه از دشمن نترسیدند و همین ایمان و توکل به خدا موجب موفقیت درعملیاتها بود.

فرمانده سپاه نینوا گفت: بعد از شکستی که رزمندگان در کربلای 4متحمل شدند با امید و آمادگی عملیات کربلای 5 را طرح ریزی کردند در حالی که دشمن هیچگاه تصور نمی کرد رزمندگان بتوانند خط را بشکنند چرا که موانع زیادی بر سر راه آنان وجود داشت.

وی افزود: انقلاب اسلامی  ما بستر ساز حکومت امام زمان (عجل الله) است و ما هیچ گاه از آرمان‌های امام راحل عظیم الشان و شهدا دست نخواهیم کشید.

سردار معروفی اندیشه امام را نشات گرفته از اسلام ناب خواند و تصریح کرد:  اندیشه امام خمینی(رحمت الله علیه) اندیشه اسلام ناب است و اگر این تفکر و اندیشه نبود ما در هشت سال دفاع مقدس پیروز نمی‌شدیم. و امروز حاصل همین تفکر است که ما از نوار غزه و برادران اهل تسنن که در زیر سلطه  رژیم غاصب صهیونیست حمایت می کنیم و به  کسانی که در سوریه، عراق و یمن حضور دارند کمک مستشاری انجام می دهیم.

وی ادامه داد: فرهنگ ایثار و شهادت هنوز در بین نسل امروز وجود دارد و فرزندان شهدایی که پدرانشان را درک نکردند با پوشیدن لباس رزم آنان خود را شبیه پدرانشان می دانند.

فرمانده سپاه نینوا گفت:هدف دشمن انشقاق بین مردم و حاکمیت است از اینرو در این شرایط وحدت مهمترین چیزی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

وی افزود: ایستادگی در مقابل دشمن، استقلال طلبی، جهاد کبیر، روحیه انقلابی و جهادی زاییده دفاع مقدس است و هدف دشمن نیز از بین بردن این آرمانهاست که نباید بگذاریم این خواسته اش محقق شود.

 

سردار۱

سردار۳

سردار۴

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018