مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی گلستان با حضور سردار معروفی فرمانده سپاه نینوا در تالار خلیج فارس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد.

به گزارش دانشجو سلام؛ پیش از ظهر امروزدر مراسمی سردار معروفی از زحمات علیرضا طاهری زاده فرمانده سابق ناحیه دانشجویی تشکر و جواد فرامرزی را به عنوان مسئول جدید ناحیه مقاومت دانشجویی معرفی کرد.

سردار معروفی با قدر دانی از طاهری زاده در طول مدت خدمت خود گفت: وی دراین مدت یک سال در حد توان خود انقلابی عمل کرد و پیگیر کارهای بسیج دانشجویی بوده است.

فرمانده سپاه نینوا در رابطه با شاخصه جواد فرامرزی فرمانده جدید ناحیه دانشجویی بیان کرد: در طول چهار ماه اطلاعاتی که از وی کسب کردم وی را فردی بروز، جدی که مسلط به جریان شناسی انقلاب است و میتواند با روابط عمومی بالای خود ارتباط خوبی را در فضای صمیمی و رفاقتی با دانشجویان و نخبگان برقرار کند دیدم و بر این اساس این مسئولیت مهم را به وی واگذار کردم.

سردار معروفی با بیان اینکه دانشگاه محل تولید فکر و اندیشه ورزی است نه جای تحکم خطاب به فرامرزی توصیه کرد:داشتن سعه صدر و تعامل با نخبگان و اساتید بسیجی و همچنین روسای دانشگاه باید در الویت کارهایش باشد.

وی افزود: باید به جوانان همانند دفاع مقدس اعتماد کرد و همانطور که فرماندهی عملیاتها را به جوانان می سپاردند امروز نیز باید همان راه را ادامه دهیم چرا که امام مسلمین بیشتراعتماد را به جوانان دارند و این باید سرلوحه تمام مدیران باشد.

سردار معروفی گفت: مراقبت از خود و خودکنترلی داشتن ، مدیریت بر خانواده و فرزندان و مدیریت بر سازمان باید الویت کاری بعدی مدیران و فرمانده جدید باشد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018