مسئول کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دشمن به دنبال متزلزل کردن شعور عمومی جامعه ماست تا مردم تابع ادارکات درونی خود نباشند.

به گزارش دانشجوسلام؛ سردار سید محمد باقرزاده، در مراسم گرامیداشت شهدای لشکر 25 کربلا که در تالار خلیج فارس دانشگاه منابع طبیعی گرگان برگزار شد، اظهار کرد: مجامع علمی دانشجویی در مسائل اسلام و انقلاب اسلامی باید هماهنگی داشته باشند چرا که نقش مهمی در آگاه سازی جامعه دارند و به نوعی در دین و دنیای مردم دخیل هستند.

وی افزود: دشمنان به دنبال متزلزل کردن شعور عمومی هستند، گفت: در فضای مجازی علمیات های روانی با این هدف انجام می شود تا مردم تابع ادارکات درونی خود نباشند و هر آنچه در بیرون گفته می شود را قضاوت و بر اساس آن حکم صادر کنند که یکی از آفت های فضای مجازی محسوب می شود.

مسئول کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: در روز های اخیر رهبری فراخوانی را برای بررسی و اصلاح سند اولیه الگوی اسلامی ـ ایرانی پیشرفت برای نظرخواهی ابلاغ کردند که در آستانه تمدن سازی اسلامی نیازمند توجه همه جانبه دانشگاهیان و نخبگان به این موضوع هستیم.

وی با بیان اینکه دشمن همواره چوب لای چرخ انقلاب می گذارد که به این هدف(رسیدن به تمدن اسلامی) نرسیم، ادامه داد: این جایگاه از سوی دانشگاهیان باید تبیین شود و عاقب اندیشی درستی صورت گیرد لذا باید به عمر اهمیت داد و حداکثر استفاده را از آن برد.

باقر زاده نظام اسلامی را امانت الهی دانست و گفت: اکنون بسیاری از افراد داخلی که در مقابل نظام اسلامی صف کشیدند همه آن ها در حال فرصت سوزی هستند در حالی که باید از این فرصت تاریخی و ارزشمند به نحو احسن استفاده کرد.

وی با تاکید براینکه باید به معارف اسلامی توجه ویژه داشت، افزود: منافقین با تلاشی که داشتند اجازه نمی دادند یک عده وارد میدان شوند تا از انقلاب و جمهوری اسلامی دفاع کنند.

این مقام مسئول بابیان اینکه این افراد در همین روزگار هم وجود دارند، اضافه کرد: امروز دشمن با تخطئه حضور ایرانیان در کمک به محور مقاومت و سردادن شعار نه غزه نه لبنان و و حضور در سوریه و یمن سعی در ازبین بردن سرمایه های معنوی ما دارند. این ها هم از منافقین پیروی می کنند.

وی خاطرنشان کرد: شهدا سرمایه های معنوی جامعه ما هستند. شهید حججی یکی از شهدایی این نظام است که تراز شهادت را جابجا کرده و افتخارات زیادی را در سطح بین المللی برای ایران اسلامی به ارمغان آورده است.

باقرزاده گفت: اخیرا یکی از نویسندگان کتابی را درباره شهید حججی به چاژ رسانه است که بر سرمایه های ملی را به چوب حراج گذاشته است لذا به این نویسندگان باید هشدار داد به جای درشت نوشتن از دفاع مقدس درست بنویسید و درست پیام را منتقل کنید.

مسئول کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه ملت ایران بن بست ندارد، گفت: ولایت یکی از نعمت های خداوند است زمانی که امام راحل و بعد از ایشان رهبر معظم انقلاب می گویند امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند به نگاه توحیدی امام بر می گردد لذا باید امیدوارانه راه را ادامه بدهیم.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018