رییس بسیج اساتید کشور گفت: نتیجه دربی، تاریخی دو جریان انقلابی و لیبرال دموکرات واضح و مشخص است و مطمعنا مجد و عظمت متعلق به گروهی است که قائل به عزت انقلابی با اتکاء به ظرفیت داخل است می باشد.

به گزارش دانشجوسلام؛ مجتبی زارعی رییس بسیج اساتید کشور در گرگان گفت: امروز در جامعه دو تفکر در حال رقابت با یکدیگر هستند و جریانات سیاسی به معنای اصلاح طلبی،اصولگرایی و اعتدال گرایی دیگر معنای خود را در این محاسبات از دست داده است.

ریییس بسیج اساتید گفت: تفکرمعطوف به ظرفیت راه حل وبحران بن بست دو تفکری هستند که توسط جریان مردم گرایان انقلابی وبوروکرات لیبرال نمایندگی می شوند.

وی ادامه داد: مانورخدمت نزدیک به یک میلیون نفری در کشور که نماد آن در اجتماع صدهزار نفری مردم تهران در پایتخت برگزارشد نمادی از جریان مردم انقلابی بوده است.

زارعی بیان کرد: جریان مقابل که آخرین نفس های خود را سپری می کند در برابر تفکر انقلابی ایستاده است و در این دربی تاریخی دو جریان در مقابل هم صف آرایی کردند که البته نتیجه آن واضح و مشخص است و مطمعنا مجد و عظمت متعلق به گروهی است که قائل به عزت انقلابی با اتکا به ظرفیت داخل است می باشد.

رییس بسیج اساتید کشور گفت: جریان بحران بن بست در تمام حوزه های فناوری،قدرت دفاعی نگاهش به بیرون از مرزها دوخته شده و جریان معطوف به ظرفیت داخل این موفقیتها را در داخل جستجو می کند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018