فرمانده سپاه نینوا گفت: از رسانه ها می خواهیم تا تمام زیبایی های رزمایش را به نمایش گذارند و در اخبار خود تولید برنامه حین برنامه،عمومیت و جامعیت تولیدات و مستند سازی در فضای مجازی و حقیقی را مدنظر داشته باشند.

به گزارش دانشجوسلام؛ سردار حسین معروفی در نشستی با حضور اصحاب رسانه در خصوص مرحله  دوم رزمایش اقتدار عاشورایی بسیجیان گفت: مرحله دوم رزمایش اقتدارعاشورایی بسیجیان استان قرار است  با حضور 20هزار از بسیجیان استان درروز پنجشنبه  گرگان برگزار خواهد شد.

فرمانده سپاه نینوا افزود: دشمن با تمام ظرفیت به دنبال این است که جامعه را دوقطبی کند یعنی بین مردم و حاکمیت فاصله بیندازد و انشقاق را در جامعه بوجود بیاورند.

وی بیان کرد: اگر انسجام در جامعه زیاد شود اقتدار در جامعه افزایش خواهد یافت و همین انسجام بود که باعث پیروزی جبهه انقلاب اسلامی در زمان دفاع مقدس شد.

سردار معروفی گفت: در همین راستا قرار است مرحله دوم رزمایش اقتدارعاشوراییان با رمز یا حسین ابن علی راس ساعت 8ونیم در ورزشگاه آزادی جمع خواهند شد .

وی ادامه داد: در این تجمع بسیجیان گردانهای امام علی، امام حسین،بیت المقدس، کوثر و گروهای جهادی از سراسر استان حضور دارند و تمام تمهیدات لازم برای بهتر برگزار شدن این مراسم اندیشیده شده است.

فرمانده سپاه نینوا در خصوص پیام این رزمایش گفت: امید به مردم و جبهه انقلاب و ایستادگی در برابر مشکلات پیامی است که این رزمایش برای دوستان دارد.

وی افزود: هوشیاری یعنی زمان شناسی و به موقع تصمیم گرفتن و گرایش ما در سپاه گرایشی انقلابی است و معتقدیم تمام گروهای سیاسی غیر از معارضان در وقت ضرورت برای دفاع از انقلاب حاضر می شوند.

سردار معروفی ادامه داد: در دفاع مقدس و انقلاب همه در یک جناح و جبهه بودند و در جبهه امروز هم باید همه در کنار هم باشیم و اتفاقات اخیر در کشور نشان داد همدلی و انسجام می تواند مشکلات را حل کند.

وی گفت: از رسانه ها می خواهیم تا تمام زیبایی های رزمایش را به نمایش گذارند و در اخبار خود تولید برنامه حین برنامه،عمومیت و جامعیت تولیدات و مستند سازی در فضای مجازی و حقیقی را مدنظر داشته باشند.

وی افزود: انتشار مطالبی که باعث امید و انسجام جامعه شود عبادت است و باید در نوشتارخود صداقت و گفتار در امانت را حفظ کنیم.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018