کارشناس رسانه و مستند ساز فرانسوی گفت: دست فرانسوی ها در مقابل آمریکا بسته است چرا که فرانسه کشوری اشغال شده است که رابطه پایداری با آمریکا دارد.

به  گزارش دانشجوسلام؛ ماریا پومیه کارشناس مسائل رسانه در  سلسله نشستهاس قدس پایتخت همیشگی فلسطین از مجموعه برنامه های کنفرانس بین المللی افق نو که به همت شبکه جوانان رضوی در گرگان برگزار شد اظهار کرد: دست فرانسوی ها در مقابل آمریکا بسته است چرا که فرانسه کشوری اشغال شده است که رابطه پایداری با آمریکا دارد.

وی گفت: وضعیت کنونی در فرانسه طوری است که کاملا از سیاستهای آمریکا پیروی می کند  و اگر بخواهد تغییر سیاست دهد در واقع مجبور می شود حمایت صهیونیستها را از دست دهد که در این صورت دچار مشکل خواهد شد.

وی بیان کرد: در واقع این سیاست آمریکا بود که فرانسه را درگیر جنگ سوریه و لیبی.. کرد و باید گفت جنگ سوریه به خواست آمریکا و  جنگ لیبی نیز برای منافع اسراییل بوده است.

این کارشناس رسانه و مستند ساز فرانسوی ادامه داد:متاسفانه تلویزیون فرانسه نیز در قضیه جنگ سوریه به مردم دروغ می گوید و تمام کارشناسانی که به برنامه های تلویزیونی فرانسه دعوت می شوند افرادی عصبی هستند  که همان سخنانی را می گویند که مدیران از آنها می خواهند.

ماریا پومیه گفت: مردم فرانسه می دانند هرچیزی که از تلویزیون می گویند دروغ است از اینرو مخاطب جوانی ندارد.

وی گفت: کشوری که اطلاعات اتمی ایران را به اسراییل داده فرانسه بوده که این اطلاعات در واقع بدون دریافت هزینه بوده و به نوعی هدیه فرانسه به اسراییل بوده است.

این کارشاس مسائل رسانه گفت: مستند سازان ایرانی سعی کنندتا با ساخت مستندات خود قدرت کشور خود را به نمایش بگذارند.

وی گفت:با ساخت مستنداتی در زمینه فلسطین  نشان دهید تنها قدرتی که باید در آنجا باشد فلسطین است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018