نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت:شهید مطهری معتقد بود که ارتقاء تفکر، خرد، دانش و اندیشه ورزی در گرو آموزش یافتن صحیح تجلی پیدا می کند و یکی از مراکز مهم جهت رسیدن به این هدف مهم، بدون شک دانشگاه می باشد.

به گزارش دانشجوسلام؛ مراسم گرامیداشت مقام اساتید دانشگاه گلستان با حضور نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی در دانشگاه گلستان برگزار شد.

نورمحمد تربتی نژاد  با گرامیداشت شهادت شهید مطهری گفت: شهید مطهری معتقد بودد که ارتقاء تفکر، خرد، دانش و اندیشه ورزی در گرو آموزش یافتن صحیح تجلی پیدا می کند و یکی از مراکز مهم جهت رسیدن به این هدف مهم، بدون شک دانشگاه می باشد که وظیفه انسان سازی را هم برعهده دارد.

وی افزود: با وجودیکه  شاهد گذار از دانشگاه های نسل سوم که به «دانشگاه کارآفرین» معروف است هستیم باید به نقش محوری و اساسی دانشگاه ها در آموزش  توجه داشت که تحقق این مهم مرهون تلاشها و زحمات اساتید گرانقدر و زحمتکش دانشگاه هاست.

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با دستور کار قراردادن سیاستهای برنامه ششم شاهد موفقیتها و افتخارات بزرگی در حوزه علم و فناوری استان و کشور می باشیم.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018