رییس بسیج رسانه استان گلستان گفت: کاروان راهیان نور بسیج رسانه از روز ۴ الی ۹ فروردین به مدت ۶ روز به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شد که در این مدت زائران توانستند از ۱۹ منطقه و یامان شهدا بازدید کنند.

به گزارش دانشجوسلام؛ علی محمد جعفری در گفتگو با این پایگاه خبری در خصوص اعزام فعالان رسانه ای به اردوی راهیان نور اظهار کرد: امسال در قالب یک اتوبوس ۴۴ نفره توانستیم نزدیک به ۱۴ فعال رسانه ای به همراه خانواده هایشان را به سرزمین نور اعزام کنیم.

رییس بسیج رسانه استان گفت: برای سومین بار است که این اردوی زیارتی به صورت خانوادگی برای فعالین رسانه ای استان برگزار شد.

وی افزود: کاروان راهیان نور بسیج رسانه از روز ۴ الی ۹ فروردین به مدت ۶ روز به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شد که در این مدت زائران توانستند از ۱۹ منطقه و یامان شهدا بازدید کنند .

وی ادامه داد: منطقه عملیاتی شرهانی، فکه،کانان کمیل، چزابه،دهلاویه، مسجد جامع خرمشهر،نهرخین، طلاییه ، شلمچه،و.. از جمله یادمانهایی بودند که فعالان رسانه ای در آنجا حضور پیدا کردند.

رییس سازمان بسیج رسانه استان گفت: امسال برای اولین بار کاروان بسیج رسانه در پادگان هفت تپه حضور پیدا کرد که امیدواریم کاروانهای دیگر استان هم از این منطقه بازدید کنند چرا که در این پادگان عقبه لشکر ۲۵ کربلا که عمدتا از نیروهای مازندران،گلستان و گیلان بودند سازماندهی می شدند.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها   

0 # سردبیر گلستان نیوز 1397-01-16 19:35
سلام
لطفا در انتشار اخبار و عکس ها اخلاق حرفه ای را رعایت نمایید
تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018