فعال دانشجویی دانشگاه آزاد کردکوی از نماینده این شهر خواست تا کاملا شفاف رای خود  به اعاده اموال نامشروع مسئولان که در پایان هفته انجام می گیرد را برای مردم کردکوی به اشتراک بگذارد.

به گزارش دانشجوسلام؛ طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان کشور  با امضای ۱۶۶تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی تقدیم هیئت رئیسه پارلمان شده  هرچند برخی نمایندگان تاکنون آن را امضاء نکرده اند.

در این طرح  شامل تمام مدیران ارشد جمهوری اسلامی از ابتدای انقلاب تاکنون  می شود.

در همین راستا بحثهایی بری علنی بودن یا غیر علنی بودن رای نمایندگان برای این طرح است. قاطبه مردم که از این طرح حمایت می کنند ، خواهان این هستند تا نمایندگانی که انتخاب کرده اند هم مانند آنان به این خواست عمومی  رای قاطع دهند.

فرمانده بسیج  دانشجویی دانشگاه آزاد کردکوی در متنی از نماینده  مردم کردکو ی خواست تا رای خود را علنی به این طرح اعلام کند.

علی رسولی در یادداشت خود آورده است؛ «طبق اخبار واصله طرح دو فوریت اعاده اموال نامشروع مسئولین در اواخر این هفته به رای گذاشته خواهد شد.

اصلا لازم به توضیح این موضوع نیست که این طرح چه ثمرات مثبت و امیدوار کننده ای در دل تک تک ملت ایران دارد و نقطه شروعی برای جبران عدالت نداشته دستگاه های دولتی ماست.

دانشجویان و مردم شریف کردکوی منتظر چگونگی اعلام نظر و رای جناب آقای دکتر نورقلی پور نماینده محترم شهرستان های کردکوی ، بندر ترکمن ، بندرگز و گمیشان هستند.

از ایشان درخواست داریم کاملا شفاف رای خود را در روز رای گیری برای مردم شریف کردکوی به اشتراک بگذارند  بسیج دانشجویی شهید فراتی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز کردکوی پیگیر این خواسته بر حق مردم انقلابی شهرستان کردکوی می باشد.»

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018