در جشن تولد چهل سالگی انقلاب دعوتنامه این روز مهم به دست همه مردم ایران رسید و این ملت قدرشناس خانوادگی در این جشن عظیم شرکت کردند و قول دادند این جشن را تا آمدن صاحب اصلی انقلاب ادامه می دهند.

به گزارش دانشجو سلام؛ همه پیر و جوانی که برای تولد چهل سالگی انقلابشان از سوی امام و شهدای انقلاب دعوت شده بودند به پاس قدر دانی از آنان سعی کردند خانوادگی و به طور دسته جمع در این جشن ملی شرکت کنند.

hkn hkn4

شور و اشتیاقشان به حدی بود که همه از لحظه خروج از منزل پرچمشان را در دست برافراشتند و  شعار وحدت سر دادند و مسیر را می پیمودند.

زنان و مردانی که بعد از چهل سال همچنان پای آرمانهای انقلابیشان ایستادند و  این ایستادگی حتی با کمرهای خمیده همچنان ادامه دارد اما کمرشان هرچند خمیده است اما پرچم را همچنان سربلند در دستان خود نگه می دارند.

خمیده۲

کودکانی که امروز ثمره انقلابی که پدران و پدربزرگ هایشان در چهل سال پیش کرده بودند را چشیدند.

رویشهای انقلابی که به امام و شهدا گفتند آرام و خیالتان جمع باشد اگرچه شاید امروز کسانی خسته از قطار انقلاب پیاده شدند اما ما همچنان انقلابی می مانیم و تا رساندن به انقلاب مهدوی آرام نمی گیریم.

قدر۱

امروز سربازانی خفته در گهواره همانند سربازان خمینی در سال ۴۲ که انقلاب اسلامی را بوجود آوردند قرار است کاری عظیم تر کنند و حافظ این نهضت عظیم باشند.

 روزی در تاریخ این مملکت که مردم آن هم زمان آن را  به روز امیدواری و ناامیدی، روز جشن و عزا تبدیل می کنند. امید برای همه مجاهدان و آزادمردان و ناامیدی برای بدخواهان و دشمنان ملت،جشن برای صاحبان انقلاب و رهروان راه امام و شهدا و عزا برای کسانی که از ملت و امام این امت سیلی خورده بودند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018