مسئولین استانی با دیدار چهره به چهره با مردم گنبد از نزدیک در جریان مشکلاتشان قرار گرفتند و  قولهای مساعدی برای برطرف شدن چندین نمونه از مشکلات مردم که درگیر بوروکراسی اداری شده بود را دادند.

به گزارش دانشجوسلام؛رضا ممشلی در گفتگو با این پایگاه خبری گفت: با همت بسیج دانشجویی و بسیج کارمندان استان میز خدمت رسانی  مسئولین برای اولین بار در روستاهای محروم گنبد برگزار شد.

مسئول دفتر بسیج دانشجویی گنبد افزود: مسئولین استانی در روستای هادی آباد مستقر شدند و در جریان مشکلات مردم این روستا و روستاهای گل تپه و مهدی آباد قرار گرفتند.

گنبد۱

ممشلی ادامه داد: دهیاران و نماینده شورای روستا و همچنین نماینده گروه جهادی بسیج دانشجویی به بیان مشکلات  روستاها پرداختند.

کبری تیموری سرگروه جهادی که در تابستان و دوره تداوم در این روستاها حضورداشت گفت؛ حضور مسئولین در روستا با استقبال مردم روبرو شد به طوریکه برخی مشکلات نظیر  برق رسانی منازل روستاییان که ۵سال در پیچ و خم اداری معطل شده بودند با حضور و بازدید مستقیم مسئولین امر برطرف شد.

گنبد۷

وی گفت: نماینده مدیران استانداری، اداره آبفا. آموزش و پرورش، دامپزشکی، امور کتابخانه ها و سازمان تبلیغات حضور داشتند.

تیموری بیان کرد: مسئولین نوسازی آموزش و پرورش و سازمان تبلیغات هر کدام در حوزه مسئولیتشان قولهایی دادند و قرار شد گازکشی مدرسه روستا که از سال ۸۲ تاسیس شده بود و همچنین ساخت خانه عالم روستا تا نیمه اول سال ۹۷ انجام شود.

وی گفت: نماینده استانداری نیز به مردم قول داد برخی مشکلاتی که در این جلسه مطرح شد و نمایندگان آن ادارات در جلسه حضور نداشتند را به اطلاع مسئولین مربوطه برساند.

گنبد۲

گنبد ۳

گنبد۴

گنبد۵

گنبد۶

گنبد ۸

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018