اساتید بسیجی دانشگاههای استان در سخنانی خود را همدرد و سرباز سردار سلیمانی دانستند و  از مواضع اصولی وی حمایت کردند.

به گزارش دانشجوسلام؛ دکتر علی اصغر نصر الله نژاد عضو هیيت علمی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان و مسئول بسیج اساتید استان در گفتگو با این پایگاه خبری درباره سخنان  اخیر سردار سلیمانی گفت: عمق فاجعه فرهنگی در بخشی از جامعه باعث شد که سردار سلیمانی بگوید  که ای کاش به جای پرچم ده بار مرا آتش می زدید چرا که این پرچم نمادجمهوری اسلامی و شهدایی است که برای آن خون دادند.

961659 711 360x240

این استاد بسیجی ادامه داد: پرچم جمهوری اسلامی امروز یک ایده و تفکر را به جهان معرفی می کند و در واقع در این دنیایی که به بن بست رسیده است حکومتی که بر پایه ولایت مطلقه فقیه است را  به جهان معرفی می کند و متاسفانه برخی افراد کوته بین از درک آن عاجزند.

نصرالله نژاد تصریح کرد: شاید این افراد یکه دست به این کار زدند دست نشانده و بی منطق باشد اما پشت ابن قضیه دشمن قرار دارد و آتش زدن پرچم خود دارای پیام است.

وی با توجه به اظهارات سردار سلیمانی گفت: همه ما سرباز سردار سلیمانی هستیم و تک تک بسیجیان هم سخن ایشان را تکرار می کنند این حرف را می زنند و آمادگی دارند جان، آبرو و هر چیری که دارند تقدیم نظام حمهوری اسلامی کنند.

وی افزود: ایشان حرف دل ما را زدند از اینرو همه وظیفه داریم درباره این سخنان موضع گیری داشته باشیم و این مربوط  به به یگ گروه و جناح و تفکر خاص ندارد و این سخنان سردار در واقع باور و حرف ۸۰ میلیون ایرانی است

مسئول بسیج اساتید استان اظهار کرد: عباراتی که سردار سلیمای به آن اشاره کردند نشان دهنده بصیرت و دشمن شناسی وی بوده است.

نصرالله نژاد بیان کرد: نباید در این قضیه احساسی برخورد کنیم و فردی که خطایی کرد را به عنوان عامل اصلی بشناسیم چرا که  او یک فریب خورده است که باید مجازات شود اما  آن قضیه نشان می دهد که دشمنان در رابطه با کشور ما به بن بست رسیدند و نه جنگ مستقیم و اقتصادی و نه تحریمها و نه حتی فضای مجازی کنترل نشده نمیتواند نقشه های آنان را عملی کند.

وی افزود: دشمن تصمیم گرفته از داخل ما را بر علیه خودمان بشوراند و آنتی تز را از داخل تز نظام در بیاورد و به مقابله با نظام بر بیاید.

این استاد بسیجی گفت: همه ما با سردار سلیمانی هم دردیم و باید این مواضع  را به جامعه مخاطب و دانشجویان خود منتقل کنیم.

photo 2018 01 21 23 08 30

دکترمحمد حاجی ابادی ،مدیر کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی آزادشهر نیز در وکنش ببه اظهارات سردار سلیمانی گفت: ضمن اعلام حمایت ازسخنان و مواضع سردار رشید اسلام و احساس همدردی با ایشان درباره صحنه ان نادان نابخرد در آتش زدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی که نشان اسلامیت ، هویت ،اصالت ،فرهنگ و استقلال عنصر پاک و نژاد ایرانی است را محکوم می کنیم.

پرچمی که هر رنگش نشانی از ویژگی ایرانیان را درخود دارد :رنگ سبزش رویش و آبادانی ایرانیان را گوشزد می کند که ایرانیان برای آبادانی کشورشان از مال و جان خویش دریغ نمی ورزند.

رنگ سفید پرچم مقدس ما بیانگر صلح طلبی ایرانیان دارد.و رنگ سرخش نشانه ای از پایداری و استقامت ملت شریف ایران در برابر تمامی تجاوزگران و طاغوتهای زمانه است.

کلمه مبارک الله که وسط پرچم خودنمایی می کند نمادی از آرمانخواهی ملت ایران در سایه دین مبین اسلام است.

همانگونه که سردار سلیمانی فرمودند :ما برای به اهتزاز در اوردن این پرچم در سر هر قله ای دهها شهید داده ایم پس ما بسیجیان هرگز نخواهیم گذاشت عده ای نادان و خودفروخته غرب مقدسات ما را مورد اهانت وبی حرمتی قرار دهند.

ما اساتید بسیجی گوش به فرمان رهبر و مقتدایمان ولی امر مسلمین جهانیم و با نصب العین قراردادن منویات و فرمایشات ایشان در جهت اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از هیچ تلاشی مضایقه نخواهیم کرد.

و صدای یاوه گویانی چون ترامپ را با وحدت و همدلی ملت بزرگ ایران در گلو خفه خواهیم کرد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018