مسئول دفتر حمایت قضایی سپاه نینوا از بکار گیری فارغ التحصیلان حقوقی که شرایط لازم را داشته باشند به عنوان وکیل در دفتر حمایت قضایی سپاه  خبر داد.

به گزارش دانشجوسلام؛ مسئول دفتر حمایت قضایی سپاه نینوا در گفتگو با خبرنگار ما درباره میزان پرونده های رسیده به این دفتر گفت: حجم پرونده هایی که از شورای حل اختلاف تا رسیدگی در دادگاهها به دفتر حمایت قضایی سپاه مراجعه می کنند نسبتا زیاد است .

احمدی نسب ادامه داد: عدم آگاهی مردم از قوانین و سوء استفاده از این بی اطلاعی موجب شده تا حجم پرونده ها در سنین مختلف به مراکز قضایی زیاد شود.

وی گفت: عمده پرونده هایی که به ما مراجعه می کنند در رابطه با مسائل خانوادگی، ملکی و چک است.

احمدی نسب ادامه داد: این دفتر به تمامی ایثارگران و خانواده های آنان و همچنین کسانی که بیش از ۶ماه عضویت فعال بسیج داشته باشند خدمات ارائه می کند.

مسئول معاونت قضایی سپاه نینوا بیان کرد: تمام فارغ التحصیلان رشته حقوق که صلاحیت مکتبی و امنیتی آنان تایید شود و عضویت فعال بسیج را داشته باشند می توانند به عنوان وکیل در دفتر حمایت فعالیت کنند.

وی افزود: البته اینکه چه نوع پرونده ای در اختیار این افراد قرار بگیرد بستگی به میزان توان آنان دارد و پرونده ها براساس توان سنجی به وکلا واگذار می شود.

وی تصریح کرد: افرادی که در دفتر حمایت قضایی سپاه به عنوان وکیل فعالیت می کنند لازم نیست عضو کانون وکلا باشند و متقاضیان می توانند با فعالیت در این دفتر علاوه بر تجربه کاری رزومه فعالیتی نیز کسب کنند که البته دفاع از حقی که از افراد هم می کنند بالاترین امتیاز برای آنان محسوب می شود .

احمدی نسب گفت: هزینه وکالت برای مراجعه کنندگان رایگان است و موکلین تنها هزینه دادرسی و ایاب و ذهاب را پرداخت می کنند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018