عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور گلستان، برگزیده رویداد ملی کارآفرینی دانشگاه پیام نور کشور شد.

 به گزارش دانشجوسلام؛ سید بهروز نهضتی سرپرست دانشگاه پیام نور استان گلستان اعلام کرد: تیم ایده پرداز مهندس بهروز محسنی، عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور گلستان با موضوع " استاد سئوال" به عنوان رتبه چهارم در اولین رویداد ملی کارآفرینی تولید محتوای دیجیتال دانشگاه پیام نور کشور انتخاب شد.

وی گفت: این رویداد کارآفرینی با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری و شرکت " فناور ابر زندگی " با هدف توسعه و تقویت استارتاپ‌ های دانشگاهی در حوزه تولید محتوا، جذب و پرورش کارآفرینان بالقوه و نوپا در مراکز دانشگاهی، شکل‌گیری و توسعه‌ی زیست‌بوم کارآفرینی، حمایت مادی، آموزشی و معنوی از صاحبان ایده و محصول و همچنین هدایت ایده‌ها در مسیر تجاری‌سازی، ششم تا هشتم شهریورماه سال جاری در دانشگاه پیام نور برگزار شد.

photo 2018 01 14 13 01 46

نهضتی تصریح کرد: در قالب این رویداد، بیش از 543 طرح اولیه به دبیرخانه این رویداد ارسال و از این تعداد، 34 طرح به مرحله بعد راه یافتند و پس از بررسی نهائی طرح‌ها توسط داوران، 11 طرح برگزیده و با همکاری ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در مرکز شتاب دهی دانشگاه پیام نور استقرار یافتند.

photo 2018 01 14 13 02 26

گفتنی است: آئین اختتامیه نخستین و بزرگ ‌ترین رویداد ملی کارآفرینی دانشگاه پیام نور در حوزه تولید محتوای دیجیتال، روز چهارشنبه 20 دی ماه و با حضور ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، با معرفی برگزیدگان این رویداد به کار خود پایان داد.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها   

+1 # Hadi 1396-10-25 16:50
استاد گرامی جناب آقای مهندس بهروز محسنی کسب رتبه چهارمی تیم ایده پردازی تحت سرپرستی شما را تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند منان آرزوی موفقیت و بهروزی را برای شما خواهانیم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018