وزیرسابق فرهنگ و ارشاد دولت دهم از سوء استفاده برخی جریانات سیاسی از رفتارهای مسئولین طراز اول گفت و افزود: این افراد باید مراقب رفتارهای خود باشند.

به گزارش دانشجو سلام ؛ وزیر فرهنگ ارشاد اسلامی دولت دهم در گفتگو با پایگاه خبری از لزوم مراقبت چهره های شناخته شده در رفتارهای خود اشاره کرد و گفت: باید مراقب نقشه های کسانی که می خواهند جریانی را به سمت اهداف خود هدایت کنند و از آن بهره برداری سیاسی خود را نمایند باشیم.

سید محمد حسینی با اشاره به رفتار رییس مجلس و رییس صدا و سیما که در حاشیه مراسم آیت الله راستی کاشانی رخ داد افزود: مسئولین طراز اول نظام باید مراقب تفسیرهایی که از نوع رفتارهای آنان می شوند باشند و اجازه سوء استفاده به فرصت طلبان ندهند و رییس مجلس و صداوسیما خود باید توضیح دهند که چرا این اتفاق افتاده است.

سخنگوی جبهه مردمی در ادامه در پاسخ خبرنگار ما مبنی بر احتمال پیروزی رقیب چرا گزینه اصلی خود را در این دوره ریاست جمهوری معرفی کره اید گفت: متاسفانه این نوع نگاه محافظه کارانه در بین برخی دوستان وجود داشت که نباید به طور جدی وارد میدان شد درحالی که پذیرفتن شکست قبل از انتخابات کاری اشتباه بود.

وی ادامه داد:برای نقد برخی سیاستهای غلط دولت دوازدهم باید به طور جدی وارد عمل می شدیم و اتفاقا اگر زودتر به این عرصه ورود پیدا می کردیم و رقیب نیز از برخی خطوط قرمز رد نمی شد و بداخلاقی نمی کرد مطمعنا می توانستیم پیروز شویم.

حسینی گفت:برای اولین بار است که پس از انقلاب رقیبی توانست در مواجه با رییس جمهور مستقر 40در صد آرا را به خود اختصاص دهد.

دبیر کل کانون دانشگاهها در مورد انتخاب وزیر علوم نیز گفت: امیدواریم رییس جمهور فردی معقول و منطقی را برای وزارت علوم معرفی کند که بتواند مطالبات رهبری را تحقق بخشد و شاهد رشد علمی در کشور باشیم و همچنین دانشگاهها را از فضای سیاست زده ای که برخی جریانات به دنبال آن هستند دور کند.

لیلا هاشمی

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی شود.
نظرات شما پس بررسی توسط مدیریت سایت نمایش داده میشود


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

به نظر شما آیا دانشگاه توانست تاکنون راه حل منطقی برای حل مشکلات اقتصادی اراِئه دهد؟

تاکنون طرحی جامعی ارائه نشده است - 44.4%
ارائه شده ولی مسئولین استقبال نکردند - 44.4%
نظری ندارم - 11.1%
رای دادن به پایان رسیده است. شروع: جولای 11, 2018